2022 yilbasi cekilis sonuclari
Tüm Çekilişler

2022 Milli Piyango Yılbaşı Çekilişi

2022 Milli Piyango Yılbaşı Çekilişi Detayları, 2021 Yılı sonunda Milli Piyango İdaresi tarafından her yıl olduğu gibi bu yılda büyük ikramiye çekilişi gerçekleştirilecek, 2022 Yılı 1 Ocak 2022 Tarihi ile yeni yıla Milyoner olarak girme düşüncesiyle yavaş yavaş Bilet bayileri önlerinde kuyruklar oluşmaya başladı, Yılbaşına doğru bu kuyruklarda bekleyen insan sayısının artacağı kesin Çünkü 2022 Yılı Milli Piyango Çekilişi Büyük İkramiyesi tam 120 Milyon TL olarak belirlendi.

Yılbaşı Çekilişi Çeyrek bilet fiyatları da bu yıl geçen senelere göre biraz artmış durumda bu seneki çekilişte Çeyrek Bilet fiyatı 30 Türk Lirası, Büyük ikramiye olan 120 Milyon TL eğer bir çeyrek bilete çıkarsa talihli olan kilişler kişi başı tam olarak 30 Milyon TL kazanacak. Eğer 31 Aralık 2021 Yılının son saatlerinde yapılacak olan çekilişte ikramiyenin yarım bilete çıkması durumunda Talihli olan 2 kişi 60 Milyon TL ikramiye kazanmış olacak.

Her ayın 9, 19 ve 29 unda çekilen Milli Piyango Çekilişi 2021 Yılı 9 Kasım tarihinden itibaren 31 Aralık 2021 Tarihine kadar Çekilmeyecek olup, Belirtmiş olduğumuz tarihler arasındaki çekilişlerdeki ikramiyeler de yılbaşı ikramiyesine dahil edildiğinden dolayı Dağıtılacak olan toplam ikramiye Miktarının tam olarak 670 Milyon TL olduğunu belirtmek isteriz.

Sahte Yılbaşı biletine karşı olarak bilet satın alacak kişiler için şu bilgiler faydalı olacaktır, Mümkün olduğunca biletinizi Milli Piyango bayiilerinden almaya çalışmanızı öneririz, Seyyar satıcılardan alınacak biletlerde Biletlerin kağıt kalitesine ve bilet arkasında olan damga ve mühürlere dikkat etmeyi unutmayınız zira her sene olduğu gibi bu sene de dolandırıcılar ya da kötü niyetli kişilerin oyunlarına karşı dikkatli olunuz.

Online Milli Piyango Yılbaşı Bileti alacak olan kişiler için, Girmiş olduğunuz siteye dikkat ediniz. Milli Piyango Online Resmi sitesinin bağlantı adresinde https:// ibaresi bulunmaktadır. ve URL kısmında bulunan Kilit simgesine tıkladığınızda Bağlantı Güvenli bilgisi çıkmaktadır. Yine de girmiş olduğunuz sitenin sizi başka bir sayfaya yönlendirmediğinden emin olunuz. Kredi kartı ile Yılbaşı bileti alacak olan kişilere alışverişlerini sanal kart ile yapmalarını tavsiye ederiz.

Yılbaşı Çekiliş Sonuçları, Çekilişin ardından web sitelerinde yoğunluk oluşabilir ve sayfalar geç açılabilir 2022 Yılbaşı Çekilişi Sonuçları çekilişin ardından web sayfamızda ziyaretçilerimiz için sonuçları paylaşmaya özen göstereceğiz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.