acity avm karavan çekilişi
Tüm Çekilişler

ACity AVM Çekiliş ile 3 Adet Karavan Hediye Ediyor

ACity AVM Çekiliş 24 Aralık 2021 ve 15 Mayıs 2022 tarihleri arasında katılımcılar arasında düzenlediği çekiliş ile Tam 3 Adet Karavan hediye ediyor!

Acity AVM Çekiliş detayları şu şekilde; kampanya bitiş tarihine kadar aynı gün içerisinde her 250 TL tutarındaki alışveriş için 1 çekiliş hakkı veriyor. Her fiş veya fatura ile çekilişe katılamıyorsunuz, dikkat etmeniz gereken hususlardan bahsedecek olursak eğer, Çekilişe katılım sağlamak için aynı gün içerisinde en az 250 TL tutarında alışveriş yapmak gerekiyor 250 TL ve katlarına göre çekiliş hakkınız artmakta, ve aynı gün içerisinde olsa bile bazı faturalar kabul edilmiyor bunlar ise; AVM içerisinde döviz bürolarından yapılan alışverişler, indirim çekleri ve kuponlarıyla yapılan alışverişler, AVM içerisinde bulunan Mağazaların internet siteleri veya online uygulamaları aracılığıyla yapılan alışverişler, AVM içerisinde bulunan fatura ödeme noktalarından yapılan fatura ödemeleri, şans oyunu ödemeleri, alkollü içeçek ve tütün mamülleri alışverişleri gibi ürün hizmetleri içeren fiş veya faturalar ile çekilişe katılım hakkı malesef kazanamıyorsunuz.

Acity Kampanya hakkınızın tanımlanması için ise; Çekiliş için düzenlenen acitykampanya.com internet sitesine giriş yapıyorsunuz. karşınıza çıkan sayfada sizden kampanyaya katılım için iletişim numaranızı ve doğum tarihinizi talep ediyor. Telefon numaranız ve doğum tarihinizi yazdığınızda yeni açılan ekranda sizden kişisel bilgilerinizi talep etmekte adres, isim soyisim, mail adresi gibi bilgilerinizi yazarak kampanya sitesine üye olmuş oluyorsunuz, eğer daha önceden bulunan bir üyeliğiniz var ise direkt olarak giriş yapabilirsiniz. Profil kısmından bilgilerinizin güncelliğini doğruluğunu kontrol etmenizi tavsiye ederiz, zira daha önceden yazmış olduğunuz bilgiler yanlış veya güncel olmayabilir. Aynı gün içerisinde minimum 250 TL tutarında yapmış olduğunuz alışveriş fişinizin net, okunaklı bir şekilde fotoğrafını çekerek giriş yapmış olduğunuz kampanya sitesinden yüklemeniz gerekmekte, ilgili görevliler tarafından yapılacak olan kontroller sonucuna göre çekiliş hakkınız sisteme kayıt edilecektir. Ayrıca kampanya internet sitesinde fiş fatura yüklemesi yapan müşterilerin cep telefonlarına sms ile çekilişe katılım durumu bildirilecektir.

ACity AVM Çekiliş Sonucu ile de tam 3 kişi ortalama piyasa değeri 70.000 TL olduğu tahmin edilen Bombe 370 Model Karavan kazanacaktır. Çekiliş ise 21 Mayıs 2022 tarihinde Ankara ACity AVM’de dileyen herkesin katılabileceği şekilde noter ve görevlilerin katılımıyla gerçekleştirilecektir. Ayrıca Çekiliş’ten hediye kazanan talihlilere bildiri gönderilecektir. Bol Şanslar dileriz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.