akbank çekiliş 2022
Bedava Katılım Çekilişler

Akbank Çekiliş 2022 Yeni Müşteri Kampanyası

Akbank Çekiliş 2022 detayları; Akbank’tan mobil uygulama üzerinden yeni müşteri olanlara, hesap açma işlemi yapanlar arasından yapılacak çekilişle toplam 25 kişiye Samsung TV, Akıllı Saat ve Samsung Z Flip 3 cep telefonu hediye edilecektir.

Akbank Çekiliş Kampanyası detayları ise şu şekildedir; Akbank’ta hesabı olmayan, akbank müşterisi olmayan kişilerin Google Play Store veya Apple Store üzerinden Akbank Mobil uygulaması indirerek uygulama üzerinden Yeni müşteri olarak çekilişe katılım sağlayabilirler, Çekilişe katılmak için herhangi bir ücret ödenmesi gerekmiyor. Herhangi bir kredi başvurusunda bulunma işlemi veya kredi kartı işlemi zorunluluğu gibi bir şartlandırma da yok. Mobil Uygulamayı indirdikten sonra, Müşteri olmak istiyorum seçeneğinden kimlik bilgilerinizi doldurarak, kimliğinizin sisteme yüklenebilmesi için tarama işlemi yaparak ve daha sonrasında fotoğrafınızı da yüklemeniz gerekmektedir bu gibi işlemlerin ardından Akbank çağrı merkezi sizleri arayarak talebinizi alacak ve işlemleri gerçekleştirerek Akbank müşterisi oluyorsunuz yani şube’ye gitmeden Akbank müşterisi oluyorsunuz işlemlerin ortalama olarak 15 dakika kadar süreceğini tahmin etmekteyiz. Şubeye gitmeden, sıra beklemeden işleminizi yaparak ayrıca çekiliş hakkı da kazanabilirsiniz.

Akbank Çekiliş Sonuçları 2022 Çekiliş 13 Nisan 2022 tarihinde yapılacak gerekli işlemlerin ardından kesinleşen isimler sayfamızda yer alacaktır. Çekiliş bireysel müşterilere yöneliktir, yani kurumsal şirket yetkilileri vs kurumsal hesaplar ile çekilişe katılım sağlanamamaktadır. Akbank Çekiliş Sonucu ile 10 Adet Samsung Z Flip cep telefonu, 10 adet Samsung Akıllı Saat ve 5 Adet Samsung TV hediye edilecektir.

Hediye edilecek olan SAMSUNG UE 40T5300 Özellikleri; Dahili uydu alıcısı mevcut, Full HD ve Smart özellikli internet bağlantısına sahip ürün 102 Ekran olarak gelecektir.

Samsung Z Flip 3 Özelliklerinden bahsedecek olursak eğer, tasarım olarak 12 megapixel çift arka kamera, 10 mp ön kamerası mevcuttur, 3300 mAh bataryaya sahip Cihazda NFC özelliği mevcuttur. 6.7 inch ekrana sahip olan telefon 2021 yılında piyasaya sürülmüştür ortalama piyasa fiyatı 12.500 TL civarındadır. Cep telefonu kazanan talihliler ortalama olarak 1.500 TL civarında veraset ve intikal vergisi ödeyecektir. Güncel çekilişler için sayfamızı takip edebilirsiniz. Bol Şanslar dileriz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.