albaraka türk çekilişi
İphone Kazan

Albaraka Çekiliş Albaraka Türk Çekiliş

Albaraka Çekiliş Kampanyası, Albaraka Türk Bankası Mobil Çekiliş, Albara Türk Çekiliş Sonuçları

Albaraka Türk Bankası Yılının son ayında Mobil Uygulaması üzerinden çekiliş düzenliyor ve bu çekiliş ile 3 Adet İphone 13, 3 Adet Apple Watch Akıllı Saat ve 3 Adet Xiomi Elektrikli Scooter olmak üzere 9 Adet hediye dağıtıyor. Çekilişe son katılım tarihi ise 31 Aralık 2021.

Albaraka Türk Çekilişine katıl Çekilişe katılmak için Google Play Store veya Apple Store üzerinden Albaraka Mobil uygulamasını indirmeniz ve uygulamaya giriş yapmanız gerekiyor. Eğer Albaraka Türk Bankası müşterisi değilseniz indirmiş olduğunuz mobil uygulama üzerinden görüntülü görüşme sağlayarak banka müşterisi olabilmek ve hesap açılışı yapabilmektesiniz, Yani görüntülü görüşme yaparak şubeye gitmeden ve kısa bir süre içerisinde bankada Vadesiz hesap açabilir ve çekilişe katılabilirsiniz üstelik Albaraka mobil uygulama üzerinden ödemeler kısmını kullanarak fatura ödemesi gibi bir işlemde ekstra 1 çekiliş hakkı, Para transferi havale yada eft yapan kullanıcılar ekstra 1 çekiliş hakkı daha kazanmaktadır ayrıca otomatik ödeme talimatı veren müşteriler ekstra bir çekiliş hakkı daha kazanacaktır.

Kampanya tarihleri arasında mobil uygulamaya giriş yaparak ve ekstra çekiliş hakları için ilave işlem yapan müşteriler en fazla 10 adet çekiliş hakkına sahip olabileceklerdir Yani çekiliş için en fazla 10 adet çekiliş biletiniz olabiliyor. Çekilişten hediye kazanılması durumunda KDV ve Özel Tüketim Vergisi Kurum tarafından karşılanmakta bunun haricinde Veraset ve intikal vergisi gibi farklı bir vergi çıkması durumunda diğer vergiler Hediye kazanan talihliye aittir.

Albaraka Türk Çekilişi 9 Şubat 2022 Tarihinde çekilişe katılmak isteyen herkesin katılabileceği şekilde gerçekleştirilecektir. Albaraka Çekiliş Sonucu banka’nın resmi internet sitesinde, 11 Şubat tarihli Diriliş Postası adlı Gazetesinde ve 9 Şubat tarihinde Çekilişin ve noter işlemlerinin ardından internet sitemizde yayınlayacağız.

Ayrıca Bankanın düzenlemiş olduğu bu çekiliş bireysel müşterilere yöneliktir, Yani şirket adına hesap açsanız dahi yada Albaraka Türk Bankasında şirket hesabınız olsa dahi bu çekilişe katılım sağlayamıyorsunuz

Yılbaşı Çekilişi 2022 Yılbaşı ve Yeni Yıl Çekilişleri için sayfamızı ziyaret ediniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.