Albaraka Türk Çekiliş
İphone Kazan

Albaraka Eflatun Kredi Kartı İphone 13 Çekilişi

Albaraka EFlatun kredi kartı kullanıcılarına müthiş hediyeler kazanma fırsatı sunuyor. 8 Mart 2022 dünya kadınlar gününde başlayan ve 8 Nisan 2022 tarihine kadar sürecek olan kampanyada bir tanesi 128 GB İphone 13 akıllı cep telefonu olmak üzere toplam 71 adet elektronik cihaz bulunmaktadır.

Eflatun Kredi Kartı Çekiliş Sonucu ile 1 Adet İphone 13 Cep telefonu, 50 adet Xiaomi akıllı bileklik ve 20 adet Xiaomi akıllı robot hediye edilecektir. Çekiliş Sonuçlandığından ayrıca sayfamızda yer alacaktır.

Albaraka Türk Çekiliş kampanyasına katılmak için Eflatun kredi kartınızın bulunması ve kartınızın açık olması gerekmektedir. Açık olması için bankaya ait atm müşteri hizmetleri gibi kanallardan veya sms göndererek kartınıza şifre oluşturmanız gerekmektedir. kampanya tarihleri arasında Eflatun Kredi kartı olan müşterilere 1 çekiliş hakkı otomatik olarak tanımlanacaktır. Ayrıca çekiliş katılım tarihleri arasında ilgili kredi kartınız ile alışveriş yapılması durumunda ekstra 1 çekiliş hakkı daha verilecek olup. Her bir müşteri maksimum 2 çekiliş hakkına sahip olabilmektedir, yapacağınız alışverişlerinizde eflatun kredi kartınızı tercih ederek ek çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Eğer Eflatun kredi kartınız yok ise 8 Mart ile 8 Nisan 2022 tarihleri arasında bankaya kredi kartı başvurusu yaparak kartınızı kampanya sonundan önce teslim aldığınız ve aktif hale getirdiğiniz takdirde sizde çekiliş hakkı kazanacaksınız, bulunduğunuz konum mahalle köy ise yakın bir konumda Albaraka Türk bankası olmasa bile online kanallar aracılığıyla görüntülü görüşme yaparak banka müşteri olabilir, hesap açtırabilir ve yine Albaraka Türk mobil uygulaması üzerinden yine kredi kartını talebinizi yaparak adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Çekilişe katılmak için herhangi bir ücret ödemeniz veya alışveriş yapma zorunluluğunuz bulunmamaktadır, Eflatun kredi kartı, Albaraka Türk bankası tarafından sadece kadınlar için oluşturulmuş bir kredi kartıdır.

Albaraka Türk çekiliş sonuçları 28 Nisan tarihine gerçekleştirilecek kura ile belirlenecektir. 2 Mayıs 2022 tarihli diriliş postası gazetesinde yayınlanacaktır. 28 Nisan çekilişi ardından belirlenen sonuçları sayfamızda yayınlamaya çalışacağız. Hediye kazanan kişiler KDV ve ÖTV ödemeyecektir, ancak çekiliş kampanyalarında hediye kazanımlarda çıkabilecek olan veraset ve intikal vergisine tabi olacaklardır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.