anadolu hayat emeklilik bes iptal
Bedava Katılım Çekilişler

Anadolu Hayat Emeklilik Çekiliş

Anadolu Hayat ve Emeklilik A.Ş tarafından başlatılan çekiliş kampanyası ile 12 Çocuk ve ailesi Uzay kampı programına katılım hakkı kazanacaktır.

Çekilişe hak kazanmak ve kampanyaya katılmak için ilgili kampanya tarihleri olan 03.03.2022 ve 30.04.2022 tarihleri arasında Çocuğum için BES sözleşmesi başlatan satın alma işlemini tamamlayan müşteriler arasından yapılacak olan çekiliş ile 12 Çocuk ailesiyle beraber Uzay Kampına katılım hakkı sağlayacaktır. Uzay kampı çocukların gelişimine katkı sağlayan geleceklerini planlamalarını amacıyla hem eğlenerek hemde yeni bilgiler öğrenerek keyifli zaman geçirecekleri bir bilim kampıdır. 22 Temmuz Cuma ve 24 Temmuz pazar günü öğlene kadardır, bu süre içerisinde konaklama bedeleri, yeme içme ücretleri Anadolu Hayat A.Ş tarafından karşılanacak olup talihliler bu maddeler için ödeme yapmayacaktır. Kampta verilecek olan şapka, Tshirt gibi ürünlerde buna dahildir. Ancak, bu maddeler dışında özel olarak satın alacağınız ekstra ürün veya hizmet olursa bedeli sizin tarafınızdan karşılanmalıdır. Bu Çekiliş Çocuğunuza bir ödül niteliğindedir, hem çekilişte verilecek hediye ile, hemde çocuğunuzun geleceği için yaptırmış olacağınız BES Planı bunu göstermektedir.

Anadolu Hayat Çekilişi katılım yöntemleri ise şu şekildedir, Anadolu Hayat Mobil uygulamaları üzerinden satın alınan ilgili poliçe ile, Anadolu Hayat Emeklilik müşteri hizmetlerinden satın almak işlemi yaparak, Anadolu Hayat Yetkili Acentelerine giderek satın alınan hizmet karşılığında veya Türkiye İŞ Bankası Şubelerinden yapılan işlem aracılığıyla çekilişe katılım hakkı kazanabilirsiniz.

Anadolu Hayat Çekiliş Sonucu; kesinleştiğinde talihliler ile posta ve telefon yoluyla iletişime geçilecektir. Bu yüzden Bireysel Emeklilik Poliçesi yaptırırken iletişim bilgilerinizi ve kişisel bilgilerinizi doğru yazdığınızdan emin olunuz.

anadolu hayat emeklilik bes iptal konusunda Anadolu Hayat Emeklilik iptal formu belgesine Anadolu Hayat firmasına ait resmi internet sitesi dökümanlar kısmında veya Müşteri hizmetleri aracılığıyla ulaşabilirsiniz Müşteri hizmetlerindeki yetkili kişiler sizleri poliçeniz konusunda veya iptal işlemlerinde yönlendireceklerdir.

Kampanyada bir kişi 1 adet hediye kazanabilir, ancak çekiliş hakkı olarak birden fazla Bireysel Emeklilik Sözleşmesi satın aldıysa, satın aldığı miktar kadar çekiliş hakkı elde etmiş olacaktır. Tüm katılımcılara bol şanslar dileriz. Diğer Güncel Çekiliş kampanyaları için Güncel çekilişler sayfamızdaki detayları inceleyebilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.