gordion avm araba çekilişi
Araba Kazan

Ankara Gordion AVM Çekiliş Kampanyası

Ankara Gordion AVM Çekiliş tarihleri arasında belirtilen kurallar çerçevesinde çekilişe katılın katılımcılar arasından 1 kişiye Mini Cooper SE Model araba hediye edecek.

Ankara ilinde bulunan Gordion AVM içerisindeki mağazalardan aynı gün içerisinde 250 TL ve katlarındaki alışveril tutarlarına çekiliş hakkı verilmektedir, Ancak diğer avm çekilişlerinde olduğu gibi bu çekilişte de bazı dikkat edilmesi gereken çekiliş kuralları bulunmaktadır, bu kurallardan genel olarak bahsedecek olursak eğer, AVM içerisindeki market veya dükkanlardan alkol ve tütün mamülleri gibi alışverişlerde geçerli değildir. Market veya mağazalarda indirim kuponları veya hediye çekleriyle yapılan alışverişler geçerli değildir. AVM içerisinde kullanmış olduğunuz atm belgeleri fatura ödeme noktalarından yapılan her türlü fatura ödeme belgeleriyle çekilişe katılım sağlanamamaktadır. Bunların haricinde AVM içerisindeki mağazalardan yapmış olduğunuz her 250 tl lik tutara 1 çekiliş hakkı kazanıyorsunuz. Satın almış olduğunuz ürünü iade etmeniz durumunda çekiliş hakkınızda iptal edilmiş oluyor.

Gordion AVM Mini Cooper Çekilişine katıl Çekilişe Akıllı cep telefonunuzun market bölümünden Android cep telefonları için Play Store, Apple kullanıcıları için ise Apple Store üzerinden Gordion AVM uygulamasını indirmeniz gerekmektedir, Gordion AVM Uygulamasını indirdikten sonra uygulama üzerinden kayıt oluyorsunuz kayıt esnasından sizden talep edilen isim soy isim adres telefon gibi iletişim bilgilerinizi dikkatli bir şekilde giriş yapmaya dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Çekilişe katılımda dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise Gordion AVM Çekiliş tarihleri arasında yapılan alışverişlerde mağazalardan alınan fiş veya fatura sahibi ismi ile çekilişe katılan kişinin isim soy isim gibi bilgilerinin uyuşmasıdır, aksi takdirde katılım sağlanamayacaktır. Uygulama kurulum işlemini gerçekleştirdikten sonra alışveriş fişinizin fotoğrafı ile Gordion AVM Elektrikli Mini Cooper Çekilişine katılım sağlayabilirsiniz fiş veya faturanızın fotoğrafını uygulama üzerinden sisteme yüklemeniz gerekecektir ilgili kontroller sonrasında çekilişe katılımınız sağlanacaktır. Fişin veya faturanızın geçerli olup olmadığını ve Gordion AVM Çekiliş Haklarım ile çekiliş haklarınızı da kontrol edebilirsiniz diye tahmin ediyoruz. Kampanyaya katılmış olduğunuz faturalarınızı kampanya sonuçlanana saklamanız gerekmektedir. Gordion AVM Mini Cooper Kazanan Talihli siz olursanız eğer, araba teslim işlemlerinde ilgili belge sizden talep edilecektir.

Ankara Gordion AVM Çekiliş Sonucu ile Hediye edilecek olan Mini Cooper SE Model araba özelliklerinden bahsedecek olursak eğer; araç tamamen elektrikli seri çabuk hızlanan ikonik dikkat çekiçi tasarıma sahip bir araba. Eğer Alışveriş yapmayı düşünüyorsanız hem alışveriş yaparak hem de çekiliş şansı elde etmiş olursunuz. Bol Şanslar dileriz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.