anpa gross şubeleri
Bedava Katılım Çekilişler

Anpa Gross Çekiliş ile 100 Adet Robot Süpürge Veriyor

Anpa Gross Çekiliş kampanyası ile 100 Adet Vestel marka robot süpürge hediye edecek, Kampanya başlangıç ve bitiş tarihleri olan 1 Şubat 2022 ve 1 Nisan 2022 tarihleri arasında Henkel temizlik ürünlerinden 100 TL ve katlarında alışveriş yaparak Anpa Gross Market içerisinde bulunan kampanya katılım danışma noktalarından faturanızı ibraz ederek size verilen çekiliş bileti ile çekilişe katılmış oluyorsunuz, fiş veya faturanızda indirimli bir ürün var ise indirim düşüldükten sonra ödeme yaptığınız miktar dikkate alınacaktır, yani 120 TL değerinde yaptığınız alışveriş eğer indirim var ve indirim sonrasında 90 TL ödeme yaptığınız takdirde çekilişe katılım limiti olan 100 TL sınırı karşılanmadığından çekilişe katılım sağlayamıyorsunuz.

Henkel Temizlik Ürünleri Nelerdir? Kampanya da geçerli olan ürünlerden şu şekilde bahsedebiliriz, Persil ürünleri, Tursil ürünleri, Mutfak temizlik markası olan Pril, Vernel Çamaşır yumuşatıcısı ürünleri, Perwoll temizlik ürünleri, Bref, Dixi, Clin ürünleri Henkel firmasına ait ürünler olup bu ürünlerden tek seferde 100 TL katlarında alışveriş yaparak çekilişe katılım sağlayabilirsiniz, Her 100 TL için bir çekiliş hakkı verilmektedir.

Anpa Gross Nerede ve Anpa Gross Şubeleri Nerede ?

Anpa Gross şubeleri istanbul ilinde, bağcılar, esenyurt, haramidere, kartal ilçelerinde bulunmaktadır.

Anpa Gross Çekiliş Sonuçları

Anpa Gross Çekiliş Sonuçları 2022 bu yıl ki gerçekleşecek olan çekiliş sonuçları, dileyen herkesin katılabileceği şekilde Haramidere ilçesinde bulunan Anpa Gross Market şubesi çekiliş noktasında 24 Nisan 2022 tarihinde yapılacaktır, isteyen herkes sosyal mesafe kuralları çerçevesinde çekilişi izleyebilir. 24 Nisan tarihinde yapılacak olan kura işlemleri ardından Vestel Robot Süpürge kazanan kişi listesini sitemizde yayınlayacağız, resmi olarakta isimler 27 Nisan tarihli bir gün gazetesinde ayrıca yer alacaktır.

Çekilişe katılım esnasında isim soy isim, adres telefon bilgisi gibi bilgileriniz istenecektir, çekiliş sonucu Vestel robot süpürge kazanılması durumunda size verilen Çekiliş numarası ve isim soy isim bilgisi doğru olduğu takdirde tarafınıza hediye teslimi gerçekleştirilecektir. 18 yaşından büyük olan kişiler kampanyaya katılım sağlayabilmektedir.

Anpa Gross Market Çalışma Saatleri; Haramidere şubesi Sabah 08:00 Akşam 22:00 olup, diğer şubeler sabah 10:00 ile akşam 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.