bip audi q2 çekilişi
Araba Kazan

BİP Audi Q2 Kampanyası

Bip Audi Q2 Çekilişi, Bir önceki Çekiliş ile yakın bir tarihte Mini Cooper Araba hediye eden Turkcell Bip Uygulaması yine bir çekiliş ile kampanyalarına devam ediyor.

Haftalık Bip paketi satın alarak katım sağlanılan bu çekiliş kampanyası sonucunda 1 kişi 2021 Model Audi Q2 Suv otomobil kazanacak. Ortalama listesi fiyatı 780.000 TL olan bu araca 156.000 TL civarında Veraset ve intikal vergisi çıkacağını tahmin etmekteyiz. Yani aracı teslim alacak olan talihli KDV ve ÖTV gibi vergiler haricinde olan bu Veraset ve intikal vergisini ödemeden aracı teslim alamayacaktır.

Bip Audi Q2 Çekilişine Nasıl Katılabilirim ? Çekilişe katılmak için Android telefon kullanıcıları Play Store üzeriden, Apple cep telefonu kullanıcıları ise Apple Store üzerinden indirebilecekleri Turkcell BİP uygulamasına kayıt olduktan sonra uygulama içerisinde bulunan ” Keşfet ” menüsünden Audi Q2 Kampanyası kısmına gelerek hem tüm kampanya detaylarını okuyabilir, kampanyayı takip edebilir ve Mesaj Gönder butonuna basarak çekilişe katılım sağlayabilir. Bip iletişim paketi ücreti 7.99 TL’dir. ve bu paket 1 hafta geçerlidir, yenilenmesini istemiyorsanız paketi iptal etmelisiniz, paketi iptal etmediğiniz takdirde her hafta 7,99 tl karşılığında haftalık bip paketiniz yenilenir ve yenilenen her hafta için ekstra çekiliş hakkı elde etmiş olursunuz, Turkcell Bip Audi Q2 Çekilişi son katılım tarihi ise; 13.07.2022 olarak belirlenmiştir. 19.08.2022 tarihinde Çekiliş halka açık olarak yapılacak Bip Audi Q2 Çekiliş Sonucu 23 Ağustos 2022 tarihli Takvim Gazetesinde yayınlanacaktır. 19 Ağustos tarihinde Audi Q2 Kazanan Asil ve yedek talihli isimlerini sayfamızda yayınlayacağız.

Turkcell Audi Q2 Çekilişi Kampanya’da dikkat etmeniz gereken bazı hususlar ise şunlardır, Turkcell Rahat Paket kullanıcılarının kampanya dahilinde olmadığı belirtilmiştir, eğer Turkcell RaHAT Paket kullancısı iseniz kampanyaya katılamıyorsunuz. Ayrıca Turkcell Bip Çekilişi sadece bireysel hat kullanıcılarına yönelik olarak düzenlenmiştir, şirket veya kurumsal hatlar ile çekilişe katılım sağlanılamamaktadır.

Bip Paketimi Nasıl İptal Edebilirim ? Haftalık bip paketini iptal etmek isteyen kullanıcılar 2200’a IPTAL BIP AUDI yazarak SMS gönderdikleri takdirde Haftalık bip paketleri dönem sonunda iptal edilecektir, kalan haklarını dönem sonuna kadar kullanabileceklerdir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.