bip çekiliş sonuçları
İphone Kazan

BİP Çekiliş – Turkcell Mini Cooper

BİP Çekiliş Detayları, Bip Çekiliş Sonuçları bu sayfada yer alacaktır. Turkcell Mini Cooper Hatchback Otomatik

Turkcell Bip Uygulaması üzerinden katılım sağlanılan çekiliş sonucunda 1 Adet Ortalama piyasa değeri 400.000 TL olan 2021 Model Mini Cooper Otomobil ruhsatlı araç hediye edilecektir.

Bip Uygulaması Mini Cooper Çekilişi Nasıl Katılabilirim ? Google Play Store veya İphone cep telefonu kullanıcı iseniz Apple Store üzerinden BİP uygulamasını indiriyorsunuz ve Uygulamaya giriş yaptıktan sonra Daha Fazla menüsünde yer alan Keşfet kısmına tıklıyorsunuz bu bölümde güncel olan kampanyalar ve haberleşme kanallarıyla ilgili bölüm yer almaktadır. En üst sıralarda Mini Cooper Çekilişiyle ilgili alan bulunmaktadır bu kısımdan da çekilişe katılım sağlayabilirsiniz, Çekilişe katılmak için belirtine BİP Haftalık paketini satın almanız gerekmektedir, Haftalık olarak 7.99 TL Ödemesi bulunmaktadır. Hazır kart kullanıcı iseniz haftalık olan BİP paketi hattınızda olan Turkcell TL bakiyenizden düşecek, Turkcell Faturalı hat sahibi iseniz paket bedeli faturanıza yansıyacaktır. Paketi iptal etmediğiniz sürece paket her hafta yenilendiği takdirde her hafta 1 adet çekiliş hakkı kazanmış olursunuz. Yani Paketi kaç hafta satın alırsanız o kadar Çekiliş hakkınız olacaktır.

SMS ile katılım sağlamak isterseniz eğer 2200 Turkcell numarasına BİP MİNİ yazarak göndermeniz gerekmektedir.

BİP Paketini nasıl ipal edebilirim? Cep telefonunuzun mesajlar bölümünden ” İPTAL BİP MİNİ ” yazarak 2200 Turkcell numarasına mesaj göndererek BİP Paketinizi iptal edebilirsiniz, İlgili mesajı gönderdikten sonra paketiniz dönem sonunda yenilenmeyecektir. Yenilenmediği takdirde yeni çekiliş hakkı kazanamayacaksınız ancak ödeme yaptığınız hafta kadar çekiliş hakkınız bulunmakta olup çekiliş haklarınız da iptal edilmeyecektir.

Çekişin son katılım tarihi 31 Aralık 2021’dir.

BİP Mini Cooper Çekiliş Sonucu ve Çekiliş Tarihi ne zaman?;

31 Aralık 2021 tarihine kadar katılımcı kabul eden çekilişin gerçekleştirilme tarihi; 17 Ocak 2022 Pazartesi günü’dür. 17 Ocak 2022 Pazartesi günü yetkili kişi ve Noter katılımıyla gerçekleştirilecek olan çekiliş sonucunda ortalama değeri 400.000 TL civarında olduğu tahmin edilen Mini Cooper 2021 Model araba hediye edilecektir. KDV ve ÖTV vergileri firma tarafından karşıalanacak olan çekilişte Arabayı kazanan talihliye ortalama olarak 80.000 TL civarında Veraset ve İntikal vergisi çıkacağı tahmin edilmektedir. Bu tutar talihli tarafından ödenmelidir. Noter huzurunda yapılacak olan Çekilişin ardından çekilişrehberi olarak kazanan ASİL ve yedek talihliyi duyurmaya özen göstereceğiz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.