turkcell mini cooper çekiliş sonuçları 2021
Çekiliş Sonuçları

Bip Mini Cooper Çekiliş Sonucu 2022 – Turkcell BİP Çekilişi

Bip Mini Cooper Çekiliş Sonucu, Turkcell Bip Mini Cooper Çekilişi 2021

01.09.2021 ve 31.12.2021 tarihleri arasında katılım sağlanılan çekiliş ile Çekiliş Sonucu 1 kişi Mini Cooper Hatchback otomobil kazanacak.

BiP Mini Cooper Çekilişi, Asil ve yedek talihlinin belirleneceği tarih ise 17 Ocak 2022 tarihidir. Yapılan Çekilişin ve noter işlemlerinin ardından kesinleşen asil ve yedek talihli ismini 19 Ocak 2022 tarihinde yapılacak olan gazete ilanından önce yayınlamayı amaç ediniyoruz.

Turkcell Bip Çekilişi Katılım Koşulları

Tüm çekilişlerde olduğu gibi bu çekilişte Milli Piyango idaresi izinleri ve kontrolünde gerçekleşmektedir. Ayrıca Turkcell Çekiliş kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor, Şuan güncel olarak devam eden Turkcell Yaani tarayıcı uygulaması üzerinden ücretsiz olarak katılım sağlanılan bir çekilişte devam etmekte, bunun bilgisini vermekte katılımcı kişiler için faydalı olacaktır. Turkcell yaani çekiliş bağlantısına tıklayıp diğer kampanya hakkında tüm güncel bilgilere de ulaşabilirsiniz. Bip uygulaması üzerinden keşfet kısmını kontrol ederek ilerleyen günlerde Bip ile ilgili olası bir kampanya veya çekiliş haberine ulaşabilirsiniz.

bip paketi iptal etme kampanyaya katılmak amacıyla haftalık bip paketi satın alan ve kampanya bitiş tarihi nedeniyle haftalık paketinin otomatik olarak yenilenmesini istemeyen Bip paketini iptal etmek için 2200 numarasına ” IPTAL BIP MINI ” yazarak sms gönderdiğiniz takdirde paketiniz yenilenmeyecektir, dönem sonuna kadar geçerli olan haklarınızı kullanabilirsiniz.

Turkcell mini cooper çekiliş kampanyası Bip uygulamasının tanıtımı amacıyla düzenlenmiştir, ve Çekiliş ile 1 adet 2021 Model Mini Cooper otomobil hediye edilecektir, Tahmini piyasa değeri 400.000 TL olan aracın yaklaşık olarak 80.000 TL civarında vergi ödemesi çıkacaktır. Bu verginin talihli tarafından ödeneceğini tahmin etmekteyiz. 19 Ocak 2022 tarihinde yapılacak olan çekilişin sonucu sayfamızda yer alacak olup çekiliş kuralları gereği belirtilen 19 Ocak 2022 tarihli takvim gazetesinde yer alacaktır. Asil talihlinin 03 Şubat 2022 tarihine kadar, yedek talihlinin ise 18 Şubat 2022 tarihine kadar başvuruda bulunması gerekmektedir. Gerekli prosedürlerin ardından otomobil teslim işlemi yapılacaktır.

Güncel olan araba çekilişleri 2022 için ” Araba Kazandıran Çekilişler ” sayfamızı ziyaret etmenizi öneririz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.