burn fiat 500 çekiliş sonuçları
Çekiliş Sonuçları

Burn Çekiliş Sonucu – Fiat 500 Çekiliş Sonucu

Burn Çekiliş Sonucu ile 2 kişi Fiat 500 S9 Sport Hatchback otomobil kazanacak.

Burn Fiat 500 Çekilişi 12 Ocak 2022 tarihinde noter huzurunda yapılacak. İkramiye kazanan talihliler, 14.01.2022 tarihli BirGün Gazetesi’nde ilan edilecektir. Noter Çekilişi ardından kazanan isimleri sayfamızda yayınlamayı amaç ediniyoruz.

Burn Çekilişi Fiat 500 S9 SPORT Otomobil Kazanan ASİL TALİHLİ –

Burn Çekilişi Fiat 500 S9 SPORT Otomobil Kazanan YEDEK TALİHLİ –

Kampanya detaylarından bahsedecek olursak eğer; Coca Cola firmasına ait olan Burn ürünlerinin satışını arttırmak amacıyla düzenlenen çekiliş ile 2022 yılının ilk hediyelerini talihlilere teslim etmiş olacaklar. Kampanyanın ilgili çekici yanlarından en önemlisi 2 adet Otomobil hediye edilecek olması, Umarız ki kampanyaya katılan kişiler ürünlerin açma halkalarını saklamayı ihmal etmemişlerdir, çünkü otomobil kazanan kişiden araç teslim edilmeden önce ikramiyenin isabet ettiği ürün kodunu fiziki olarak talep edeceklerdir. Açma halkasını veya ürün ambalajını teslim etmeyen talihliler otomobili teslim alamayacaklardır bu kural genel olarak tüm çekilişlerde bu şekildedir.

Burn Fiat Otomobil Çekilişi Ne Zaman Açıklanacak ? 12 Ocak 2022 Tarihinde yapılacak olan talihli belirleme işlemi yetkili görevliler ve Noter huzurunda ayrıca pandemi kuralları çerçevesinde dileyen herkesin katılımına açık şeffaf bir şekilde yapılacağını düşünmekteyiz. Bizlerde 14 Ocak tarihinde resmi olarak yayınlanacak olan talihli isim soy isim listesini beklemeden ayın 12sinde çekiliş işlemlerinin ardından isimleri sayfamızda yayınlamaya çalışacağız.

Burn Çekilişi Otomobil Kazanan Talihli KDV ve ÖTV vergisi haricinde çıkacak olan devlet tarafından tahsil edilen Veraset ve intikal vergisini ödemekle yükümlüdür. Araç değerinin yaklaşık olarak %20 si civarında çıkan bu ödemenin bu araç için ortalama olarak 45.000 TL civarında olacağını tahmin etmekteyiz. Güncel Araba kampanyaları 2022 için sayfamızı ziyaret ederek çekilişler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Burn Firması tarafından düzenlenen bu çekiliş ile Google’da çok aranan kelimeden bazıları ise; Burn Zararlı Mı?

Enerji içeceğini kimler içemez ? gibi kelimeler aratılmıştır. Yüksek tansiyon hastaları, böbrek rahatsızlığı bulunan kişilerin içmemesi veya çok az miktarda tüketmesi daha güvenli olacaktır. Şu marka ya da bu ürün zararlıdır şeklinde kesin bir şekilde konuşmak doğru olmayacaktır. Marka ve kurum belirtmeden genel olarak Enerji içeceklerinin kafein içerdiği düşünülmektedir, yorgun düştüğümüz zamanlarda, yoğun iş tempolarında veya uzun seyahatlerde dikkat eksikliliği olmaması adına tüketilebilir ancak tabiki gün içerisinde çok fazla çok sık tüketmek vucudunuza ve bünyenize zarar verebilir. Aşırıya kaçmadan belirli aralıklarla güvenle tüketilebileceğini düşünmekteyiz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.