cepteteb çekiliş kampanyası
Bedava Katılım Çekilişler

CepteTeb HepsiBurada Hediye Çeki Kampanyası

CepteTeb HepsiBurada Hediye Çeki Dağıtıyor Çekiliş sonucunda toplamda 101 kişi alışveriş çeki kazanmış olacak.

Teb (Türk Ekonomi Bankası) Bankasına ait olan CepteTeb uygulaması üzerinden herhangi bir ödeme yapmadan bankaya ait olan uygulamayı indirebilir, müşteri numaranız, veya TC kimlik numaranız ile sisteme giriş yaptıktan sonra Ana sayfanın en alt kısmında bulunan Finans koçu bilgisinin altında bulunan Kampanyalar bölümüne tıklıyorsunuz, en üst sıralarda çıkan Cepteteb Çekiliş Kampanyası bölümüne tıklayarak çekilişe katılıyorsunuz. Teb Çekilişine katılmak işte bu kadar kolay ve basit, daha sonra tekrar kampanyalar kısmına geldiğinizde eğer katılım sağlamış iseniz bu kısımda “Katıldın” ibaresi ile karşılaşacaksınız ve tekrar katılım sağlayamayacaksınız.

Teb Çekiliş şansınızı arttırmak için; Her hafta tekrar kampanyalar kısmına gelerek yine çekilişe katılım işleminizi her hafta tekrarlayarak ekstra çekiliş hakkı elde etmiş olursunuz. Kampanya son katılım tarihi ise 3 Nisan 2022 olarak açıklanmıştır. Bu tarihe kadar bu işlemi her hafta uygulayabilirsiniz.

Ayrıca uygulamadan yapılan bazı işlemlerde de ek çekiliş hakkı verilmektedir. Bunlar banka içi ya da farklı bankaya yapılan para transferleri, Kolay adres yöntemiyle yani TC Kimlik numarasına, cep telefonu numarasına veya e-mail adresi aracılığıyla yapılan para transferlerini içermektedir. Dolar, Euro alım satım işlemleri ve elektrik, su, internet, cep telefonu gibi yapılacak olan fatura ödeme işlemleridir. Yani dolar, euro alım satımı yapıyorsanız bu işlemlerinizi kampanya son katılım tarihine kadar CepteTeb uygulaması üzerinden yaparak hediye kazanma şansınızı arttırabilirsiniz. Veya Cepteteb hesabınıza para yüklemesi yaparak ödeyeceğiniz faturalarınızı bu uygulama üzerinden ödeyerek te ek çekiliş hakkı kazanmış olursunuz.

CepteTeb Çekiliş Sonucu 18 Nisan 2022 tarihinde saat: 11.00’da gerçekleştirilecek olup Teb bankası çekiliş sonuçları 19 Nisan 2022 tarihli Akşam gazetesinde yayınlanacaktır. 18 Nisan tarihinde dileyen herkesin katılımına açık olarak yetkili memurlar huzurunda yapılacak olan çekiliş sonucuna göre 19 Nisan tarihine kadar beklemeden çekiliş sonuçlarını sayfamızda yayınlamayı amaç ediniyoruz.

Çekiliş Sonucu ile 101 kişi hepsiburada.com alışveriş sitesin geçerli olan hediye çeki kazanacaktır. 1 Adet 15.000 TL değerinde, 10 Adet 5.000 TL değerinde, 30 Adet 2.500 TL değerinde, ve 60 Adet te 1.000 TL değerinde hediye çeki dağıtılacak olup hediye çeklerinin toplam değeri 200.000 TL dir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.