denizli niyazi efendi lokantasi cekilis
Tüm Çekilişler

Denizli Niyazi Efendi Lokantası Fiat Egea Çekilişi

Denizli Niyazi Efendi Lokantası tarafından düzenlenen çekiliş bilgileri ve kampanya detayları, Denizli Merkezefendi de SGK Müdürlüğü karşısında bulunan Niyazi Efendi Lokantası işletmesi 2022 yılı içerisinde bir çekiliş düzenlemekte ve bu çekiliş ile 1 adet Fiat Egea 1.4 Benzinli bir otomobil hediye etmekte.

Niyazi Efendi Lokantası Çekilişine katılmak için 8 Kasım 2021 tarihi ve 6 Mayıs 2022 tarihleri arasında Lokantadan 150 TL ve katlarında yapılan harcamaya 1 çekiliş hakkı veriliyor, bildiğimiz kadarıyla yemeksepeti gibi uygulamalar üzerinden yapılan alışverişler çekilişe dahil olmuyor. Lokantaya gelerek buradan yapılan alışverişler geçerlidir, kasa da hesabı öderken ödeyeceğiniz tutar çekilişe katılmaya hak kazanmak için en az 150 TL tutarında olması gerekmekte her 150 TL ve katlarında çekiliş hakkı kazanıyorsunuz. Çekiliş için müşterilere kasada ödeme esnasında çekiliş kartı verilmekte, bu çekiliş kartı ile Niyazi Efendi Lokantası internet sitesi üzerinden Araç Çekilişi ve Çekilişe katıl butonlarına tıklayarak karşınıza çıkan katılım formunu doldurmanız gerekmekte, çekilişe katılmak için ayrıca ek bir ücret ödemiyorsunuz. Çekiliş sonrasında herhangi bir problem yaşamamak adına, karşınıza çıkan ekrandan isim soy isim adres ve iletişim bilgilerinizi doğru bir şekilde yazdığınızdan emin olmalısınız.

Satışlarını arttırmak için yapmış olduğu bu çekilişin Esnafımıza katkı sağlayacağını umuyoruz. Çekiliş ile toplam 66 kişi hediye kazanacak. Bu hediyelerin maddi değeri en büyük olanı ise Son model Fiat Egea otomobil, 15 kişiye Oppo Real Mi Cep telefonu ve 50 kişiye de Niyazi Efendi Lokantasında kullanılabilecek 200 TL değerinde Yemek Çeki verilecektir. Yemek Çeki kullanım tarihleri ise; 16 Haziran 2022 ile 30 Ağustos 2022 tarihleri arasındadır.

Denizli ilinde ikamet ediyor ve çok sık dışarıda yemek yemeyi tercih eden kişilerden iseniz bu kampanya sizin için fayda sağlayabilir. Denizli Niyazi Efendi Lokantası Fiat Egea Kazanan Asil Talihli KDV ve ÖTV dışında çıkacak olan İntikal vergisini ödemek zorundadır, diğer hediyelerde herhangi bir vergi ödemesi çıkacağını düşünmüyoruz. Çekiliş Sonuçları 10 Mayıs 2022 tarihinde yine belirtilen adreste belirlenecektir. Kampanya detayları ve sorularınız var ise internet sitesini ziyaret iletişim numarları ile iletişim kurabilirsiniz. Bol Şanslar dileriz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.