derby mini cooper cekiliş sonuclari
Çekiliş Sonuçları

Derby Mini Cooper Çekiliş Sonucu – Doğan Kabak Mini Cooper Çekilişi

Derby Mini Cooper Çekiliş Sonucu 1  kişi 2014 Model Mini F56 Cooper marka modifiyeli otomobil kazanacak.

Derby, Şok Marketler iş birliği ile düzenlenen çekiliş 19 Ocak 2022 Tarihinde yapılacak ve Çekiliş Sonucu ile Derby Jilet Sosyal medya hesaplarından anketler sonucuna göre modifiye edilen 1 Adet Mini Cooper Otomobil verilecektir. 19 Ocak Tarihinde düzenlenecek olan Çekiliş ve Noter işlemleri ardından Asil Talihli ismi hemen aşşağıda yer alacaktır.

Derby Çekiliş Sonucu Mini Cooper Kazanan ASİL TALİHLİ –

Derby Çekiliş Sonucu Mini Cooper Kazanan YEDEK TALİHLİ –

Derby Jilet Mini Cooper Katılım Koşullarından bahsedecek olursak;

Derby markası satışlarını arttırmak amacıyla Şok Market işbirliği ve Kampanyanında sosyal medya tarafından Youtube otomobil kanalı sahibi Doğan Kabak ile reklam çalışmaları yapılmış olup. Aracın modifiyesinde yapılacak olan değişiklikler Doğan kabak Youtube hesabında ve Derby instagram hesaplarında yapılan anket sonuçlarına göre en fazla oy alan seçim tercih edilmiştir. Örneğin aracın jantları rengi, araçta yapılacak olan değişiklikler gibi.

Derbynin daha önce yapılan Volkswagen Golf çekilişinde olduğu gibi yine Şok marketlerden yapılan 20 TL ve üzeri tutarındaki Derby ürünleri alımı ile çekilişe katılım sağlanılabiliyor, Şok Sanal market üzerinden yapılan çekilişler ile de çekilişine katılım sağlanılıyor. Şok marketten veya Şok sanal market üzerinden yaptığınız alışveriş fişinin fotoğrafını çekeren Android cep telefonu kullanıcıları Play Store üzerinden, Apple telefon kullanıcıları ise Apple Store üzerinden Qumpara uygulamasını indirip üye olarak, Uygulama içerisindeki Doğan Kabak’ın fotoğrafının mevcut olduğu kampanya görselli Çekilişe katılım sağlayabilirsiniz. Çekmiş olduğunuz alışveriş fişinizi uygulamaya yüklüyerek katılım başvurusunda bulunmuş oluyorsunuz, görevli kişilerin yüklemiş olduğunuz fişi incelemesi sonucu size kampanyaya katılımınız sağlandığında veya reddedildiğinizde size bildirim geliyor. Katılımınız başarılı ise çekiliş numaranız da size bildiriliyor. Kampanya tarihleri dışındaki derby alışveriş fişiniz varsa bile kullanamıyorsunuz, kampanya tarihleri arasında alışveriş fişi yüklemeye özen göstermelisiniz. Derby Çekiliş Sonucu Mini Cooper aracın video çekimleri, son hali, özellikleri ile ilgili ayrıntılar Derby sosyal medya hesaplarında ve Aracın yapım aşamaları kullanılan malzemeler gibi detaylı video çekimlerine Doğan Kabak Youtube kanalında ulaşabilirsiniz. Doğan Kabak’ın profesyonel çekimleri ile ve işin ehli araç ustaları aracılığıyla Mini Cooperin son hali görülmeye değer. Doğan Kabak Derby Çekilişi detaylar ve Çekiliş Sonucu sayfamızda yer alacaktır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.