First Çekiliş 2022
Bedava Katılım Çekilişler

First Çekiliş – Sziget Festivali Bilet

First Çekiliş 2022, First firmasının Migros iş birliği ile yapmış olduğu 2022 yılı çekiliş kampanyası detayları şu şekilde; Çekiliş Sonucunda Dünyaca ünlü olan Sziget Festivaline 3 kişi çift kişilik bilet kazanacak, Çekilişe katılmak ise son derece basit olup, Migros sanal markette dahil olmak üzere tüm migros marketlerden 15 TL ve üzerinde First sakız ürünlerinden satın alarak kampanyaya katılabilirsiniz. 15 TL ve üzeri First markalı ürünlerden satın aldığınız takdirde sistem otomatik olarak alışveriş fişinizin üzerine bir kod yansıtacaktır, bu kodu firstsakiz.com internet sitesinden kimlik bilgileriniz ile birlikte yazmanız gerekmektedir. Kampanya geçerlilik tarihleri olan 03 Mart 2022 ve 17 Nisan 2022 tarihlerinde alışveriş yaparak katılım sağlamanız gerekmektedir.

Festivale katılım tarihleri 10 Ağustos 2022 ile 12 Ağustos 2022 tarihleri arasında olacaktır. Sziget Festivaline katılım hakkı kazanan arkadaşların İstanbul havalimanından Festivalin olduğu ülke olan Macaristana uçak biletleri, konaklama gibi bedeller çekiliş dahilinde olup şanslı kişiler bir ödeme yapmayacaktır. Macaristanda konaklama ve dönüş biletleride dahildir Biletler çift kişilik olup uçak biletleri dahil maddi olarak hediye bedeli 32.000 TL civarındadır. Pasaport, vize gibi masraflar talihliye aittir. Çekilişe katılım sağladığınız alışveriş fişinizi saklamanızı öneririz. Hediye kazanılması durumunda sizden belge olarak talep edilebilir.

Sziget Festivali Bilet fiyatları internet ortamında yapmış olduğumuz araştırmalar sonucunda en ucuz bilet 5.500 TL civarındadır. ve olan biletlerde hızlıca tükenmektedir. Festivale katılmayı planlayan kişilerin hızlı davranması gerekmektedir, zira daha sonra biletler karaborsaya düşebilir.

Sziget Festivali Nerede Yapılıyor Festival Macaristan Budapeşte Obuda İsland’da yapılmaktadır. Sziget Festival kelimesi Türkçe karşılığı zaten Ada Festivali anlamına gelmektedir. Dünyanın en büyük müzik festivallerinden birisi olup Tuna nehri kenarında bulunan Obuda İsland’da dünyanın dört bir yanından gelen katılımcılarla gerçekleşmektedir.

First Çekiliş Sonuçları First firmasının Migros Market iş birliği ile düzenlemiş olduğu bu muhteşem çekiliş sonuçları en kısa sürede yayınlanacaktır.

Sitemiz bilgi verme amacı taşımaktadır. Her çekiliş veya kampanyada olduğu gibi çekiliş hakları ve katılım koşulları ilgili firmalar tarafından değiştirilebilir kaynak olarak Migros veya Money.com.tr sitelerini ziyaret ederek güncel çekiliş, kampanya detaylarına ulaşabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.