forum ankara çekiliş 2022
Araba Kazan

Forum Ankara AVM Çekiliş 2022

Forum Ankara AVM Çekiliş kampanyası sonucunda 10 adet İphone 13 cep telefonu, 10 adet Xiaomi Elektrikli Scooter, ve 1 adet 2021 model Jeep Renegade marka Jeep hediye edilecektir. Çekiliş Son katılım tarihi ise 30 Ocak 2022 olarak belirlenmiştir.

Forum Ankara AVM Jeep Renegade çekilişine nasıl katılabilirim? Çekilişe katılmak için kampanya tarihleri 8 kasım 2021 ve 30 ocak 2022 tarihleri arasında aynı gün içerisinde en az 100 TL lik alışveriş yaparak çekilişe katılabilirsiniz. fatura tutarındaki her 100 tl değerindeki tutar için ek çekiliş hakkı verilecektir. Örneğin gün içerisinde 230 TL değerinde alışveriş fişi bulunan bir kişi 2 adet çekiliş hakkı kazanacaktır. Alışveriş sonunda Google Play Store veya Apple Store marketleri üzerinden Forum Ankara mobil uygulamasını indirerek teslim almış olduğunuz fiş veya faturanızın fotoğrafını net bir şekilde çekerek avm uygulaması üzerinden yüklemeniz gerekmektedir. Forum Ankara mobil uygulamasını indirdikten sonra daha önce üyeliğiniz var ise üye girişi yaparak, eğer üyeliğiniz yok ise yeni üye kaydı oluşturarak avm içerisinde olan kampanyaları ve güncel haberleri takip edebilir, yüklemiş olduğunuz fiş veya faturanızın onaylanıp onaylanmadığını da takip edebilirsiniz. Çekilişe katılım esnasında kişisel ve iletişim bilgilerinizi dikkatli bir şekilde doldurmanız önem arz etmektedir.

Forum Ankara Çekiliş Sonucu Kampanya çekiliş sonucu 8 Şubat 2022 tarihinde yine AVM içerisinde bulunan etkinlik salonunda gerçekleştirilecektir. Şeffaf bir şekilde gerçekleştirilecek olan çekilişe katılabilirsiniz. Çekiliş Sonucunda hediye edilecek olan Jeep Renegade 2021 Model aracın ortalama piyasa fiyatı 450.000 TL civarında olduğunu tahmin etmekteyiz. Otomobil talihlisi olan kişi KDV ve ÖTV ödemeyecektir. Ancak Araç bedelinin %20 si yani 90.000 TL civarında olduğu tahmin edilen Veraset ve intikal vergisini ödemek zorundadır. 10 Adet hediye edilecek olan İphone 13 Cep telefonunda vergi çıkarsa eğer 900 TL civarında olacağını tahmin etmekteyiz, diğer hediye olan Xiaomi Elektrikli Scooter da ise herhangi bir vergi ve ödeme olmayacaktır. Yinede kampanya sonunda yetkili kişiler hediye kazanan talihlileri yönlendirecektir. Belirtmiş olduğumuz tutarlar tahminidir. Her kampanyada olduğu gibi kurallar ve şartların detayları için en doğru bilgi çekilişi düzenleyen firma tarafından belirtilenlerdir. Forum Ankara AVM Çekiliş Sonucu çekilişin gerçekleşmesinin ardından sayfamızda yer alacaktır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.