forum kayseri cekilis sonuclari
Çekiliş Sonuçları

Forum Kayseri Çekiliş Sonuçları 2021

Forum Kayseri Çekiliş Sonuçları Sayfamızda yer alacaktır., Forum Kayseri 10 Yıl Çekiliş Sonucu,

Forum Kayseri 10.Yıl Mercedes GLB 200 Jeep Kampanyası, 12 Aralık 2021 tarihine kadar aynı gün içerisinde 100 tl ve katlarında alışveriş yapılarak katılım sağlanılan Çekiliş 21 Aralık 2021 tarihinde sonuçlanacaktır.

Forum Kayseri AVM Çekiliş detaylarından bahsedecek olursak eğer; Forum Kayseri Avm tarafından 2021 yılı son çekilişi ile 1 adet Mercedes Jeep Araba hediye ediyor. Çekilişe katılmak için ise aynı gün içerisinde 100 TL ve katlarında AVM içerisinde bulunan mağazalardan alışveriş yapmak gerekiyor. Fiş veya fatura tutarınızdaki her 100 TL için 1 çekiliş hakkı kazanıyorsunuz. Çekilişe katılmak için dikkat etmeniz gereken hususlardan bazıları ise şunlar, AVM içerisinde bulunan markaları indirim çekleri, hediye kuponlarıyla yapılan alışverişler çekilişe dahil edilmiyor, AVM içerisinde Turkcell, Vodafone, Türk telekom gibi gsm hatlarında kontör TL yükleme işlem fişleri, fatura ödeme makbuzları ile çekilişe katılım sağlanamıyor yine avm içerisinde bulunan market içerisinde sigara, ve alkol alım fişleri ile de çekilişe katılım sağlanılamıyor.

Forum Kayseri AVM Çekilişe katılmak için, belirtilen çekiliş kuralları çerçevinden 100 tl ve üzerinde alışveriş yaptıktan sonra yani indirim kuponları haricinde mağazalarda harcamış olduğunuz tutar dikkate alınarak yapılan hesaplama sonucunda faturanız 100 TL ve üzerindeyse, Google Play Store veya Apple Store üzerinden Forum Kayseri mobil uygulamasını indirerek uygulamaya kayıt olmanız gerekmektedir. Uygulamaya kayıt olurkende fatura bilgileriniz ile mobil uygulama yeni üye bilgilerinizin aynı olması gerekmektedir üye olurken kişisel ve iletişim bilgilierinizi eksiksiz olarak yazmanızı tavsiye ederiz ayrıca alışveriş faturanızı saklamanızı öneririz. Forum Kayseri Mercedes Çekiliş Sonucu ile hediye kazanmanız durumunda fatura ibrazı sizden talep edilecektir.

Faturanızın net bir şekilde fotoğranı çekin ve mobil uygulama üzerinden çekiliş bölümünden fatura fotoğranızı yüklemeniz gerekmektedir, gerekli incelemeler sonucunda kampanyaya katılımınız onaylanacaktır. Yine başvurunuzun onaylanıp onaylanmadığını AVM Mobil uygulaması üzerinden takip edebilirsiniz.

Mercedes GLB 200 Jeep Kazanan ASİL TALİHLİ

Hakan CoşkunsuMercedes Yeni GLB 200 OtomobilKayseri

Mercedes GLB 200 Jeep Kazanan YEDEK TALİHLİ

Celal TopaktaşMercedes Yeni GLB 200 OtomobilKayseri

Çekiliş Sonucu ile Mercedes GLB 200 Jeep Kazanan talihli bilgileri sayfamızda yer alacaktır.

Arabayı almaya hak kazanan talihli ise Araba Çekilişlerinde Veraset ve İntikal vergisi ödemek zorundadır. Diğer Çekilişler için diğer sayfalarımızı incelemenizi öneririz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.