istegelsin çekiliş
İphone Kazan

İstegelsin Çekiliş Yılbaşı Çekilişi

İstegelsin Çekiliş Kampanyası Detayları; İstegelsin 2021 yılı son kampanyası ile karşınızda, İstegelsin Çekiliş Kampanyası geçerlilik tarihleri ise 20 Aralık 2021 tarihi ve 20 Ocak 2022 Tarihi arasında geçerli.

İstegelsin çekiliş Sonucu Verilecek olan hediyeler ise, 1 Adet İphone 13 PRO MAX, 100 kişiye 150 tl değerinde istegelsin hediye çeki, 3 adet koşu bandı, 3 adet elektrikli scooter, 3 adet robot süpürge, 3 adet Apple Watch akıllı saat, 5 adet Androd TV Medya, hediye edilecektir.

İstegelsin Çekilişine katılım yöntemleri; Çekilişe katılmak için Marketlerden indirdiğiniz Mobil uygulama üzerinden kişisel ve iletişim bilgilerinizi doğru bir şekilde yazdığınızdan emin olarak kayıt olunuz, her 300 TL ve üzerinde kampanya katılım tarihleri arasında yapacağınız alışveriş ile 1 adet çekiliş hakkı kazanmış olacaksınız. Yapacağınız alışverişte indirimlere dikkat etmeniz gerekmekte çünkü kampanyaya katılmak için indirim tutarları haricinde ödeyeceğiniz miktarın 300 tl tutarında olması gerekmekte, yani alacağınız bir ürün fiyatı 300 tl ve indirim uygulandığında 300 tl’den daha az bir ödeme yapıyorsanız çekiliş hakkı kazanamıyorsunuz. Mobil uygulama haricinde istegelsin web sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde de geçerlidir. Çekiliş hakları ise otomatik olarak kullanıcı hesabına tanımlanacaktır. 27 Ocak 2022 tarihine kadar yapmış olduğu alışverişi iade eden veya iptal eden katılımcıların çekiliş haklarıda iptal edilecektir

İstegelsin Çekiliş Sonuçları 8 Şubat 2022 tarihinde çekiliş yapılacak olup sonuçlar ise10 Şubat 2022 tarihinde yayınlanacaktır. Noter huzurunda yapılan çekilişin ardından kazanan isimleri Çekiliş Sonuçları sayfamızda yayınlamaya özen göstereceğiz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.