jacobs çekiliş sonuçları
İphone Kazan

Jacobs Çekiliş – Mini Cooper Çekilişi

Jacobs Çekiliş Detayları; Jacobs Kahve firması çekilişine katılmak için üzerinde yeşil Mini Cooper araba resmi ve Çekiliş ibaresi bulunan ürünlerden almanız gerekmektedir. Kampanya için üretilen bu ürünlerin ambalaj içerisinde bulunan şifre ile katılım sağlayabilirsiniz. Jacobs Çekiliş Sonucunda 1 Mini Cooper araba, 10 Adet İphone 12 Cep Telefonu, 100 Adet Apple Airpods ve 15 Adet XBOX Series X Oyun konsolu hediye edilecektir.

Jacobs Çekilişine katılım için Jacobs marka 3ü1 arada ve 2si1 arada olan 14 gramlık üzerinden ” Çekilişe Katılın Kazanın ” ibrasi ve görsel olarak Yeşil renk Mini Cooper resmi bulunan ürünlerden satın almanız ve jacobscoffee.com.tr resmi Jacobs internet sitesi üzerinden şifre girişi yaparak çekilişe katılım sağlamanız gerekmektedir her bir ürün için 1 adet şifre ve 1 adet çekiliş hakkı verilecektir. Ayrıca şifreler Jacobs kahve ambalajlarının iç kısımlarında yer almaktadır. Çekilişe katıldığınızda ambalajları saklamanızı öneririz. Hediye teslimi esnasında ambalaj ürünlerini firma sizden talep edecektir.

1 Kasım 2021 tarihinde başlayan çekilişe son katılım tarihi ise 31 Mart 2022’dir. Çekilişe katılım esnasında sizden talep edilen isim soy isim adres, cep telefonu gibi bilgileri doğru ve eksiksiz olarak yazmaya özen göstermenizi öneririz. Çekilişe katılım sağladığınız jacobs kahve ambalajlarını içerisinde bulunan şifreler silinmeyecek şekilde saklamaya özen göstermelisiniz.

Jacobs Çekiliş Sonucu hediye edilecek olan Mini Cooper 2021 Model araba Ortalama Piyasa değeri; 340.000 TL’dir. Firma ÖTV ve KDV vergilerini karşılamakta olup yalnız veraset ve intikal vergisi talihli tarafından karşılanmaktadır 340.000 TL olan bu araca ortalama olarak 70.000 TL civarında veraset ve intikal vergisi çıkacağı düşünülmektedir.

Jacobs Çekiliş Ne Zaman Açıklanacak ? Çekiliş 13 Nisan 2022 tarihinde saat: 10:00’da Atakent Mah. 221 Sk. Rota Office No: 3A D: 16 Küçükçekmece/İstanbul’da isteyen herkesin katılımı ile noter huzurunda şeffaf bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekiliş sonucu 15 Nisan 2022 tarihinde BirGün gazetesinde yayınlanacaktır. Cekilisrehberi olarak 13 Nisan tarihinde çekiliş sonuçlarını gün içerisinde duyurmaya özen göstereceğiz.

Asil talihlilerin 30 Nisan 2022 tarihine kadar başvuruda bulunması belirtilen tarihe kadar başvurmayan talihlilerden sonra ise hediye hakkı yedek talihlilere geçen yedeklerin 15 Mayıs tarihine kadar da yedek talihlilerin başvurması gerekmektedir. Bol Şanslar dileriz.

Araba Çekilişleri, Araba Çekilişi Sonuçları için ilgili sayfamızı da ziyaret etmenizi öneriyoruz

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.