kenton çekiliş bmw
Araba Kazan

Kenton Çekiliş – KentonlaKazan BMW Çekilişi

Kenton Çekiliş Detayları ve Çekiliş Sonucu BMW Kazanan Talihli bu sayfada yer almaktadır.

Kenton Çekilişine katılım sağlamak için üzerinde sarı etiket olan ve Çekiliş ibaresi bulunan BMW Görseli bulunan ürünlerden satın almanız gerekmektedir. Diğer ambalajlı Kenton ürünlerinin içerisinden çekiliş için katılım kodu çıkmayabileceğini hatırlatmak isteriz tabiki en doğru ve kesin bilgiyi firmanın internet sitesinde bulabilirsiniz.

Kenton Çekilişi KentonlaKazan Şifre Gönder; Çekilişe katılım sağlamak için ücretsiz olarak kentonlakazan firmanın internet sitesi üzerinden şifre gönderimi yapabilirsiniz. Çekilişe katılırken kişisel bilgilerinizi ve adres gibi iletişim bilgilerinizi doğru bir şekilde yazıp yazmadığınızı kontrol etmenizi ve çekilişe katılım sağladığınız ürün ambalajını saklamanızı tavsiye ederiz. Eğer ki çekilişten hediye kazanılması durumunda hediye gönderimi ya da teslimi sırasında içerisinde şifre olan ürün ambalajı sizden talep edilecektir.

Kenton Çekiliş Sonucu ise 1 Kişi BMW 216d 2021 Model araba hediye edilecektir. Aracın ortalama sıfır satış bedeli 550.000 TL Civarında olduğu tahmin edilmektedir. Araca çıkacak olan ÖTV ve KDV Firma tarafından karşılanacak olup, 110.000 TL Civarında veraset ve intikal vergisi çıkacağı tahmin edilmektedir. Veraset ve intikal vergisi talihli tarafından karşılanacaktır.

BMW Araba haricinde 100 Adet Kitchenaid marka mikser ve 100 Adet Robot süpürge hediye edilecektir. Toplamda 201 adet hediye dağıtılacaktır.

Çekiliş Tarihi 20 Ocak 2022 Olarak belirlenmiştir. Çekiliş şeffaf bir şekilde dileyen herkesin katılabileceği şekilde ve Noter huzurunda gerçekleştirilecektir. Kazanan Talihliler 25 Ocak 2022 tarihinde Takvim gazetesinde yayınlanacaktır, Çekilişrehberi olarak 20 Ocak tarihinde Noter işlemlerinin ardından Hediye kazanan asil ve yedek talihlilerin isimlerini sitemizde yayınlamaya özen göstereceğiz.

En Popüler çekişler arasında yer alan Yılbaşı Çekilişi 2022 İlgili konumuzu okumak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.