gebze center avm cekilis sonucu
Tüm Çekilişler

Kocaeli Gebze Center AVM Passat Araba Çekilişi

Kocaeli Gebze Center Otomatik Vites Passat Çekilişi Bilgileri; Kocaeli ili Gebze ilçesinde bulunan Gebze Center AVM 22 Kasım 2021 ve 20 Şubat 2022 Tarihleri arasında Gebze Center AVM içerisinden 250 tl ve üzerinden alışveriş yapan müşterilerinden 1 kişiye Volkswagen Passat 1.5 Motor Benzinli Son model bir araba hediye edecek, Arabanın şuan günümüzde bayii satış bedeli 450.000 TL civarındadır.

Gebze Center AVM Volkswagen Passat araba çekilişine katılmak için 22 Kasım ile 20 Şubat 2022 Tarihleri arasında minimum 250 TL alışveriş yapma şartı bulunmaktadır, Her 250 TL için 1 çekilişi hakkı kazanıyorsunuz yani tek seferde 250 TL – 499 TL alışveriş yapan müşteriler 1 çekilişi hakkı kazanacak 500 – 749 TL arasında alışveriş yapan müşteriler 2 adet çekiliş hakkı kazanacaktır.

Kocaeli Gebze Center AVM Volkswagen Passat araba çekilişine sayılmayacak olan ürünler konusunda da bilgi vermek gerekirse; AVM Mağazalarında hediye çeki/ kupon ve benzeri şekilde yapılan alışverişler, AVM içerisinde Fatura ödeme noktalarından yapılan fatura ödemeleri, ATM Bilgi fişleri, Mağaza içerisinden alınan bir ürünü tekrar değiştirmek suretiyle yapılan katılımlar geçerli değildir. Gebze Center AVM’den araba çekilişi sonucu hediye kazanılması durumunda fatura ibrazı zorunludur. Yani Çekiliş sonuçlanana kadar fiş veya faturanızı saklamanızı öneririz.

Çekilişlerden hediye kazanılması durumunda aracın piyasa değerinin %20 si kadar vergi alınmaktadır. Yani ortalama olarak 450.000 TL olan bu araç için talihli tahmini olarak 90.000 TL civarında veraset ve intikal vergisi çıkacağı düşünülmektedir. Vergisini ödedikten sonra araç tamamen sizindir, Satış veya devir işlemlerinde herhangi bir sorun çıkmayacaktır.

Gebze Center Araba Çekilişi 28 Şubat 2022 Tarihinde gün içerisinde AVM’de noter heyeti ile tüm ziyaretçilerin katılabileceği şekilde düzenlenecektir. Çekilişten hediye kazanan talihlinin 18 Mart 2022 Tarihine kadar yedek talihlinin ise 02 Nisan 2022 Tarihine kadar başvuruda bulunması gerekmektedir.

Kampa katılım adresi Gebze Center Araba Çekilişine katılım linki gebzecenterkampanya.com’dur. Noter işlemlerinin ardından kazanan ve yedek talihlilerin isimlerini yayınlamaya özen göstereceğiz. Bol Şanslar

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.