Kutup Pazarlama Çekiliş Sonucu
Araba Kazan

Kutup Mağazaları Klasik Otomobil Çekilişi

Kutup Mağazaları, Kutup Pazarlamaya ait mağazalardan aynı gün içerisinde 250 TL ve katlarında alışveriş yaparak çekilişe katılabilir 1951 Model Chevrolet marka otomobil kazanabilirsiniz.

Kutup Pazarlama Çekiliş detayları ise şu şekildedir, Ankara ilinde Kutup Pazarlama firmasına ait 39 adet elektronik mağazası bulunmaktadır. Bu mağazaların tam listesine ve adreslerine internet siteleri üzerinden ulaşabilirsiniz, Mağazalar LG, Samsung, Bosch, Philips gibi markalara aittir. Bu mağazalardan aynı gün içerisinde 250 TL ve katlarında yapılan her alışveriş için 1 çekiliş hakkı verilmektedir. Kampanya katılım tarihleri ise; 25 Ocak 2022 ve 30 Nisan 2022 Mağaza kapanış saati olan Saat: 22:00’a kadardır. Ankara ilinde ikamet edenler veya alışveriş yapacaklar için bu çekilişin ayrıca bir fırsat olduğunu belirtmek yanlış olmayacaktır.

Kutup Mağazaları Çekiliş Sonuçları, Kutup Pazarlama Çekiliş Sonucu, 25 Mayıs 2022 tarihinde yetkili memurlar eşliğinde yapılacak ve Çekiliş Sonucu 1951 Model Chevrolet Klasik Otomobil hediye edilecektir. Kutup Pazarlama Çekiliş Sonucu kazanan asil ve yedek talihli isimleri 25 Mayıs tarihinde sitemizde yer alacaktır.

Çekilişe Nasıl katılabilirim; Ankara ilinde bulunan firmaya ait mağazalardan belirtilen limitlerde yapılan alışveriş sonrasında her mağazada bulunan kampanya katılım noktasındaki görevli kişiler tarafından faturalarınız kontrol edilerek sizlerden isim soy isim gibi kişisel ve iletişim numaralarınız talep edilecek, gerekli kayıtlar yapıldıktan sonra sizlere çekiliş bileti verilecektir, bileti çekiliş sonuçlanana saklayınız. Çekiliş başvurusu esnasında bilgilerinizin doğruluğunu kontrol etmenizi öneririz, yanlış yapılan kayıtlarda hediye kazanmanız mümkün olmayacaktır.

Kutup Pazarlama Klasik Otomobil Çekiliş Sonucu hediye edilecek 1951 Model araç restore edilmiş şu anda herhangi bir masrafı olmayan bir otomobildir. Restorasyon işlemlerinden dolayı ve 2. el klasik otomobil olmasından dolayı değişen ve boyanan parçaları mevcuttur. Tahmini fiyatı: 200.000 TL civarındadır. Aracı kazanan Asil talihli otomobil için ÖTV ve KDV ödemeyecektir ancak araca ortalama çıkacak olan tahmini 40.000 TL civarında Veraset ve intikal vergisini ödemek zorundadır. Ayrıca ilk çekilişe kayıt esnasında tarafınıza verilen çekiliş kayıt belgesini ibraz etmeniz gerekecektir.

Firmalar dönem dönem araba çekilişleri düzenlemektedir. Araba Çekilişi Kampanyaları için diğer kategorilerimizi de ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.