lifebox fiat 500 cekilisi
Tüm Çekilişler

Lifebox Çekilişi Lifebox PhotoPick

Lifebox Çekilişi Detayları; Ayrıca Turkcell Lifebox Fiat 500C Çekiliş Sonuçları bu sayfada yer alacaktır.

Bir Turkcell uygulaması olan Lifebox uygulaması aslında telefonunuzda bulunan resim, video, telefon rehberiniz ve dosyalarınızı kendine ait bir server’ı bulunan bulut teknoloji ortamında saklamanızı sağlıyor, Yani amaç aslında dosyalarınızın telefonunuz hafızasında yer kaplamasını önlemek. Ayrıca dosyalarınızı Lifebox uygulaması üzerinde yedeklediğiniz zaman cihazınız arızalansa bozulsa bile farklı bir telefona geçiş yapmak zorunda kaldığınız da da verileriniz güvende oluyor ve yeni cihazınızda Lifebox uygulamasını kurarak dosyalarınıza erişim sağlıyorsunuz verileriniz güvende oluyor.

PhotoPick Nedir PhotoPick Analiz Nedir? Lifebox uygulaması içerisinde uygulamayı indirdiğiniz ve kurduğunuzda anasayfada PhotoPick seçeneği çıkıyor bu seçenek biliyorsunuz ki artık neredeyse sosyal medya uygulamarını kullanmayan yok ve bu sosyal medya uygulamarında genelde fotoğraf paylaşılıyor, PhotoPick özelliği ile beğendiğiniz, sosyal medya uygulamalarında paylaşmayı düşündüğünüz fotoğraflarınzı Photopick özelliği ile analiz ederek hangi hashtagler ile etkileşim alabileceği ve seçip analiz ettirdiğiniz fotoğraf için bir puan vererek, fotoğrafın sosyal medya ortamında beğenilip beğenilmeyeceğine dair size bir ön bilgi vermeyi amaçlıyor. Lifebox Photopick uygulaması ile sosyal medya ortamında paylaşmadan önce kararsız kaldığınız fotoğraflar arasından en doğru ve en etkileşim, like(beğeni) alabilecek olan fotoğrafı seçmenizi sağlıyor diyebiliriz.

Lifebox Uygulaması Çekiliş Sonucu ile 1 Adet Fiat 500C Otomobil ve 3 Adet Vespa Motor hediye edecek. Turkcell Lifebox uygulaması Fiat 500C Çekilişine katılmak tamamen ücretsiz. ve Turkcell, Vodafone, Türk Telekom gibi farklı hat sahipleri de çekilişe katılım sağlayabiliyor. Çekilişin amacı tamamen Lifebox uygulamasının bilinirliğinin, tanıtımının yapılmasıyla ilgili.

Turkcell Lifebox Fiat 500C Çekilişe katılmak için Android cihaz kullanıcıları Google Play Store üzerinden Apple kullanıcıları ise App Store üzerinden Lifebox kelimesini aratarak uygulamaya ulaşabilirler, uygulamayı indirip kurduktan sonra giriş yaparak üye olmanız gerekmekte, Tabiki üye olurken doğru bilgileri yazmanız çok önemli herhangi bir hediye kazanılmas ve çekiliş hakkınızın geçerli olması için bu husus oldukça önemlidir. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra Anasayfada çıkan Photopick özelliği ile fotoğralarınızı puanlıyorsunuz. Hergün en fazla 10 Çekiliş hakkı kazanabiliyorsunuz. Kampanya son katılım tarihi ise 01 Şubat 2022 bu tarihe kadar her gün uygulamaya giriş yaparak her gün fotoğraf puanlayıp çekiliş hakkınızı arttırabilirsiniz. Çekiliş Sonuçlandığında Turkcell Lifebox Çekiliş Sonuçları ayrıca sayfamızda yer alacaktır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.