magnum çekiliş 2022
Araba Kazan

Magnum Çekiliş Magnum Ghibli Otomobil

Magnum Çekiliş 2022, Magnum Çekiliş kampanyası 01 Nisan 2022 tarihinde başlamış olup kampanya son katılım tarihi 30 Eylül 2022’dir, bu tarihe kadar kampanya kapsamında olan Magnum dondurma ürünlerinden satın alarak çubukta yer alan şifre ile katılım sağlayabilirsiniz. 30 Eylül 2022 tarihinden sonra gönderilen şifreler geçerli olmayacaktır.

Magnum Çekilişe Katıl 2022 Magnum Çekilişe nasıl katılabilirim? öncelikle kampanyaya katılımda dikkat edilmesi gereken ilk unsur çekilişe katılmak için 2022 yılı kampanya görseli bulunan ürünlerden satın almaktır, müşteriler bazen market veya dondurma dolapları içerisinde bulunan geçen yıla ait kampanya görselli ürünlerden satın alarak geçen yıla ait olan şifre ile katılım sağlamaya çalışıyor ve katılımları geçerli olmuyor veya bazı market, satış noktalarında ürün üzerinden herhangi bir kampanya görseli bulunmuyor ve çubuk üzerinde herhangi bir çekiliş kodu bulunmuyor bu durumda da kampanyaya katılım sağlanamamaktadır. Peki üzerinde geçen yıla ait görsel olan dondurmalar, ürünler satılabilir mi? tabiki satılabilir son kullanma tarihi geçmediği sürece ürün tüketilebilir durumdadır. Kampanyaya katılım amacıyla müşterilerin biraz daha dikkatli olması tavsiye edilir.

Kampanya dahilininde Mini Magnum ürünlerindeki kodlar ile 1 çekiliş hakkı diğer 100 ml büyük magnum dondurmalar ile de 2 çekiliş hakkı kazanılmaktadır. Çekiliş sonucuna kadar katılım sağlamış olduğunuz çubukları muhafaza etmek gerekmektedir. Talihli kişiden çubuklar talep edilecektir. teslim edilmeyen çubuklardan hediye hakkı iptal olmaktadır. Ortalama piyasa değeri 2 Milyon TL civarında olan Maserati Ghibli 2021 model otomobili kazanmak istiyorsanız çubuğu muhafaza etmeye özen göstermelisiniz.

Magnum Ghibli Kampanyası Magnum Şifre Gönderme, Şifre gönderme işlemi nasıl yapılır detaylı anlatım, Eğer SMS ile katılmak istiyosanız 2992 numarasına, şifre isim soy isim ve adres yazarak gönderebilirsiniz numaraya tüm gsm operatörlerinden sms gönderilmektedir, sms gönderim bedeli olduğunu dikkate alarak gönderim yapınız, Magnum resmi internet sitesi üzerinden sayfaya bağlanarak ilgili kampanya sayfasından bilgileri girerek herhangi bir sms ücreti ödemeden de kampanyaya şifre gönderebilirsiniz yazılan bilgileri kontrol ederek yazmaya özen göstermelisiniz.

Magnum çekiliş sonuçları 2022; Çekiliş 12 Ekim 2022 tarihinde şeffaf bir şekilde halka açık olarak gerçekleştirilecektir. 15 Ekim tarihinde ise asil ve yedek talihli bilgileri gazete de yer alacaktır. Bizler 12 Ekim 2022 tarihinde çekilişin ardından bilgi amaçlı olarak sonuca sayfamızda yer vereceğiz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.