mardian mall avm ev çekilişi
Tüm Çekilişler

Mardian Mall AVM EV Çekilişi

Mardian Mall AVM EV Çekilişi Kampanyası, Mardian Mall AVM tarafından düzenlenen çekiliş ile 1 kişi 80 m2 2+1 Daire kazanacak.

Mardin Artuklu’da bulunan Mardian Mall AVM nin düzenlemiş olduğu ev çekilişine katılmak için 29 Aralık 2021 tarihi ile 24 Mayıs 2022 tarihleri arasında minimum 250 TL değerinde Avm içerisinde aynı gün içerisinde alışveriş yapmak yeterli, her 250 TL ve katları için çekiliş hakkı verilecektir.

Mardian AVM EV Çekilişine katılım kuralları; Aynı gün içerisinde minimum 250 TL ve katlarında alışveriş yapmak gerekiyor fatura üzerinde yapılan ödeme rakamı üzerinden her 250 TL’lik kısmı için 1 çekiliş hakkı verilecektir. Örneğin 710 TL fiş veya fatura ibraz eden kişi 2 Çekiliş hakkı kazanmış olur. Çekilişe katılımak için ise AVM içerisinde bulunan danışma noktalarındaki görevli kişiler fatura ve kimlik kontrolü yaparak talihliye çekiliş kuponu verecektir. Kampanya kayıt sırasında doğru bilgileri vermeye özen göstermenizi tavsiye ederiz.

Çekilişe katılım hakkı verilemeyek olan durumlar; AVM içerisinde yapılan atm işlemlerinin makbuzu, alkol ve tütün mamülleri gibi içki ve sigara alışverişlerinde alınan faturalar, altım alım satım işlem belgeleri, hediye ve indirim kuponları gibi hediye çekleriyle yapılan veya yapılacak olan alışveriş belgeleri ile çekilişe katılım sağlanamıyor bu hususlara dikkat ederek çekilişe katılım için alışveriş yapmanızı öneririz. Ayrıca bir mağazadan satın almış olduğunuz ürüne ait fatura üzerindeki isim ile çekilişe katılım sağlayacak olan kişinin isim soy isim adres iletişim bilgileri aynı olmalıdır. Yani başka birisine ait olan fatura ile çekilişe katılım sağlanamamaktadır. Kampanya kurumsal müşterilere yönelik değildir, yani şirketiniz firmanız adına ürün satın almanız durumunda şirket veya firma bilgileri ile çekilişe katılım sağlayamıyorsunuz

Mardian Mall AVM Çekiliş Sonucu, Mardian Mall AVM EV Çekiliş Sonucu ile hediye edilecek olan ev 80 metre kare büyüklüğünde 2+1 bir dairedir. Mardian Mall AVM Hediye edilecek olan ev nerede? Yalı mahallesi Park Vadi Evleri C2 Blok No:80 adresindedir. Çekiliş Sonucu 29 Mayıs 2022 tarihinde yine AVM içerisinde yetkili kişiler ve katılımak isteyen izleyiciler huzurunda gerçekleşecektir. Çekiliş Sonucunu sayfamızda tarafsız olarak bildirmeye özen göstereceğiz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.