michelin 25.yıl özel çekilişi
Tüm Çekilişler

Michelin Çekiliş 25. Yıl Özel Çekilişi

Michelin Çekiliş 25. Yıl Kampanyası, En bilindik markalardan olan Michelin 2021 yılı son ayında düzenlediği çekiliş ile bir çok hediye dağıtıyor, Michelin Çekilişi için Michelin Yılbaşı Çekiliş demek yanlış olmaz.

Michelin 25.Yıl Çekilişi son katılım tarihi 31 Aralık 2021 olarak belirlenmiştir. Çekilişe katılmak için ise Michelin firması resmi internet sitesi üzerinden 4 adet binek oto lastiği almak gerekiyor ve bu alışverişin tek faturada işlenmiş olması gerekmekte, yani farklı zamanlarda tek tek alınan ürünlerde geçerli değildir. Kış mevsiminin yaşanmaya başladığı şu günlerde kış lastiğinizi almadıysanız ya da aracınızın lastiklerini değiştirmeyi düşünüyorsanız bu kampanya tam size göre diyebiliriz.

Michelin Çekilişe Nasıl Katılırım? Sorusunun cevabı ise kampanya geçerlilik tarihleri arasında tek seferde yapmış olduğunuz alışveriş fiş veya faturasını yine Michelin resmi web sitesi üzerinden sisteme yüklüyorsunuz, Resmi web sitesi kampanya bölümünden faturanızın net ve okunaklı bir şekilde yüklemiş olduğunuz fotoğrafını sisteme yüklemesini yapıyorsunuz. 2. adımda ise sizden kimlik bilgilerinizi ve iletişim bilgilerinizi yazmanız talep ediliyor burada dikkat edilmesi gereken hususlar ise iletişim adres bilgilerinizi, telefon bilgilerinizi doğru bir şekilde yazmanız ve fatura sahibi olarak kayıtlı isim ile katılımcı isminin farklı olması durumunda çekilişe katılımınız onaylanmayabilir. Sisteme gerekli kayıtların ardından görevliler tarafından bilgiler kontrol edilecek olup buna göre Çekilişe başvurunuz onaylanacak veya onaylanmayacaktır.

Michelin resmi internet sitesi üzerinden lastik satın aldıktan sonra beklemeyi istemiyorsanız eğer internet sitesi üzerinde yer alan bayi bul kısmından size en yakın Michelin bayiisini bulup alışverişinizi bayiiden yapabilirsiniz. ve yine alışveriş sonrası alacağınız fatura ise çekilişe katılabilirsiniz. Ayrıca kullanmış olduğunuz aracın lastik ebatlarını, uyumlu olan lastik modelini bilmeseniz bile site üzerinden aracınızın marka, model, model yılı gibi bilgileri girerek aracınıza en uygun lastik modellerini listeleyebilirsiniz.

Michelin 25.Yıl Çekiliş Sonuçları ile 25 kişi Trendyol’dan 5.000 TL hediye çeki kazanacak, 1 Kişi Fransa başkenti Paris seyahati kazanacak olup 25 kişi de Michelin Maskot oyuncağı kazanacaktır. Michelin 25.Yıl Çekiliş Sonucu yine bu sayfamızda yer alacaktır. Çekiliş Sonucu hediye kazanan talihliler 17 Ocak 2022 tarihinde noter huzurunda belirlenecektir.

Michelin Paris Çekilişi Kazanan Talihli Fransa Paris’te 2 gece 5 Yıldızlı Otelde konaklayacaktır. Pasaport masrafları talihliye ait olmak üzere İstanbul’dan Paris’e uçak bile konaklama ücreti Paris havalimanı ve otel arası konaklaması dahil olmak üzere ve ayrıca dönüş bileti masrafları Michelin firması tarafından karşılanacaktır.

Michelin Çekilişi Trendyol Hediye Çeki Kazanan; Talihli ise hediyesi 15 Nisan 2022 tarihine kadar Trendyol Hediye Çeki olarak ilgili internet sitesi kullanmak zorundadır. 15 Nisan 2022 tarihinden sonra kullanım süresi dolacak ve hediye çeki iptal olacaktır. Bol Şanslar dileriz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.