nescafe çekiliş nasıl katılırım
Araba Kazan

Nescafe Çekiliş 4.Dönem BMW Çekilişi

Nescafe Çekiliş Kampanyası ile 2021 yılının en fazla hediye dağıtan çekilişi olmayı başardı, Çünkü 4 Dönemden oluşan çekilişte çekilişe katılan kişilere her dönem boyunca 1 Adet BMW Son model bir araba, her dönem 50 adet Appel iphone 12 cep telefonu ve 50 adet apple airpods kulaklık dağıtıyor hatta ilk 2 dönem Çekiliş Sonuçları açıklandı bile, Nescafe 3. Dönem Çekiliş Sonucu ise 28 Aralık tarihinde isteyen katılımcılar ile noter huzurunda resmi bir şekilde gerçekleştirilecek, Daha önceki 2 çekilişi de sosyal medya hesaplarından yayınlayan Nescafe firmasının önümüzde 3.ve 4. dönem çekilişlerini yine aynı şekilde Sosyal medya hesaplarından yayınlayacağını düşünüyoruz.

Nescafe 4.Dönem Çekilişine katılmak için 20 Aralık 2021 tarihi ile 19 Ocak 2022 tarihleri arasında şifre göndermeniz gerekmektedir. 19 Aralık 2021 tarihine kadar gönderilen şifreler Nescafe 3.Dönem Çekilişine sayılacaktır. Ve Nescafe çekilişi 3. Dönem çekilişi 28 Aralık tarihinde yapılacaktır.

Nescafe Çekilişi 4. Dönem Çekilişi ise 4 Şubat 2022 Tarihinde yapılacak olup bu çekilişle toplamda çekiliş süresi boyunca hediye edilen BMW marka otomobilin son talihlisi belirlenecektir. Yine 50 Adet Apple İphone 12 ve 50 Adet Apple Airpords hediye edilecektir.

Nescafe firması 4. dönem ile birlikte toplamda 4 Adet BMW araba 200 Adet Apple İphone 12 akıllı cep telefonu ve 200 Adet Apple Earpods kulaklık dağıtmış olacaktır, büyük ilgi gören çekiliş kampanyası ile de satışlarını arttırmış olacağını tahmin etmekteyiz.

Nescafe Çekilişine Nasıl Katılırım ? Nescafe çekilişi katılım yöntemleri ise şu şekildedir, Kampanyaya dahil olan ürünlerden satın aldıktan sonra (üzerinde kampanya görseli olan ürünleri tavsiye etmekteyiz) ambalaj içerisinde çekilişe katılım sağlayabilmeniz için şifre bulunmaktadır ŞİFRE isim soy isim adres bilgilerini 7554’e göndererek katılım sağlayabilirsiniz. İnternete erişim imkanınız var ise; nescafe’nin resmi internet sitesi üzerinden çekilişe katılım sağlayabilirsiniz ve şifreye katılımda herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez ancak SMS ile çekilişe katılımda sizden operatörünüz tarafından sms ücreti kesilecektir. Apple akıllı cihaz kullanıcıları Apple Store üzerinden, Android telefon kullanıcıları ise Play Store üzerinden Nescafe’ye ait olan NE APP uygulamasına kayıt olarak uygulama üzerinden kolayca şifre gönderimi yapabilirler. Uygulama üzerinden yapılan katılımlarda ayrıca puan biriktirerek Nescafe noktalarından puan bedeli kadar ücretsiz nescafe ürünü ve çeşitli hediyelerden faydalanabilirler, yani Nescafeye ait olan NE APP uygulaması ile çekilişe katılım sağlamak biraz daha avantajlı diyebiliriz.

Nescafe BMW Vergisi Ne Kadar? Nescafe Çekilişine katılan ve bir çok katılımcının merak ettiği bu sorunun cevabı ise şu şekilde Otomobil hediyeli olan Çekilişlerde Aracı Kazanan asil talihli araba için ÖTV ve KDV vergisi ödememektedir. ÖTV ve KDV ödemiyorsunuz, Ancak bunun dışındakı vergiler talihliye aittir bu da Veraset ve intikal vergisidir. Aracın değerinin yüzde 20si kadar vergi alınmaktadır Nescafe BMW Çekilişinde hediye edilecek olan otomobilin ortalama fiyatı 450.000 TL olduğunu tahmin etmekteyiz yani 90.000 TL civarında Veraset ve intikal vergisi çıkacağını düşünmekteyiz. Yanlız bu tutarlar tahmin olup mutlaka farklılık gösterecektir.

Nescafe 4. Dönem Çekiliş Sonuçları Kazanan talihli ve yedek talihliler sayfamızda yer alacak olup internet sitemizi, Sosyal Medya hesaplarımzı takip etmenizi tavsiye ederiz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.