nescafe gold çekiliş 2022
Araba Kazan

Nescafe Gold Çekiliş 2022 BMW 218i

Nescafe Gold Çekiliş Kampanyası hakkında detaylı bilgi bu sayfada yer almaktadır.

Her yıl çekiliş düzenlemesiyle ünlenen Nescafe içecek firması 2022 yılı içerisinde ilk çekilişi ile karşımızda, Nescafe Gold 20 hafta sürecek olan bir çekiliş başlatıyor ve 20 hafta yaklaşık olarak 140 gün sonunda da ortalama piyasa değeri 550.000 TL civarında olduğunu tahmin ettiğimiz son model BMW 218i otomobil hediye edecek.

Nescafe gold çekilişine nasıl katılırım ; Nescafe Gold çekilişe katıl Her hafta düzenlenecek olan çekilişe katılmak için üzerinde kampanya görseli bulunan Nescafe Gold ürünlerinden satın almak ve ambalak icerisinde bulunan şifreyi resmi internet sitesi üzerinden ücretsiz olarak giriş yapabilir veya ambalajlar üzerinde bulunan katılım talimatı doğrultusunda ad soyad adres gibi bilgilerinizi aralarında bir boşluk bırakarak SMS gönderebilirsiniz, sms ile katılım şeklinde operatörünüz sizden ücret kesecektir. 14 Şubat 2022 Pazartesi günü başlayan çekiliş 3 Temmuz 2022 tarihine kadar sürecektir. Her hafta şifre göndererek çekilişe katılan 5 kişiye içerisinde 5.000 TL yüklü alışveriş kartı hediye edilecektir. Çekiliş sonuna kadar toplamda 500.000 TL değerinde hediye alışveriş kartı dağıtılmış olacaktır. 20 haftanın sonunda tek bir büyük çekiliş yapılacak olup 20 hafta içerisindeki tüm katılımcıların göndermiş olduğu şifreler arasında yapılacak olan çekiliş ile 1 adet Nescafe Gold BMW 218i Otomobil hediye edilecektir, çekilişin hangi döneminde katılımcı olursanız olun büyük çekilişe kadar ürün ambalajını saklamayı unutmayınız. ASİL TALİHLİ olmanız durumunda ürün ambalajı sizden talep edilecektir.

Nescafe Gold hediye kartı ile tüm pos makinalarında işlem yapabilir, internet sitelerinde alışveriş yapabilirsiniz. Hediye kartı kazanan talihli herhangi bir vergiye tabi olmayacaktır. Ancak Ortalama piyasa değeri 550.000 TL civarında olduğunu tahmin ettiğimiz büyük otomobil çekilişi talihlisi ÖTV ve KDV dışında tüm otomobil gibi hediye kazanımı sağlayan çekilişlerde olduğu gibi Veraset ve intikal vergisine tabi olacaktır. Tahmini ödenmesi gereken miktar 110.000 TL civarındadır.

Nescafe Gold 1.dönem Çekiliş Sonuçları 1. Dönem katılımcıları kampanya başlangıç tarihi olan 14 Şubat 2022 Pazartesi günü başlayacak olup 21 Şubat 2022 tarihine kadardır. 1.Dönem çekilişi 25 Şubat 2022 tarihinde yapılacak olup 1 hafta sonra yani 2 Mart 2022 tarihinde yayınlanmış olacaktır. Nescafe Çekilişi tüm detayları sayfamızda yer alacaktır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.