park afyon avm çekiliş 2022
İphone Kazan

Park Afyon Çekiliş 2022

Park Afyon Çekiliş kampanyası detayları, Park Afyon AVM Çekilişe katılmak için aynı gün içerisinde belirtilen şartlardan aynı gün içerisinde 250 TL ve katlarında alışverişe 1 çekiliş hakkı verilmekte, aynı fiş ödemesi içerisindeki her 250 TL için 1 çekiliş hakkı kazanmaktasınız. Park Afyon avm çekiliş sonucu ile 5 kişi İphone 13 Cep telefonu kazanacak.

Park Afyon Avm Çekilişe Katılmak için kampanya başlangıç tarihi olan 14 Şubat 2022 tarihi ile kampanya bitiş tarihi olan 31 Mart 2022 tarihleri arasında aynı gün içerisinde 250 TL ve katlarında alışveriş yapmak yeterli alışveriş fişleriyle beraber çekiliş katılma noktasındaki görevlilerin kontrolü ve kayıt işlemlerinin ardından tarafınıza çekiliş katılım belgesi verilecektir. Kampanyaya katılım için AVM içerisindeki atm makbuzları, sağlık ödemeleri, market içerisinde bulunan alkol, tütün mamülleri gibi ürünlerde yapılan alışverişler geçerli değil ve kampanya kapsamına dahil edilmemekte, Park afyon avm içerisinde fatura ödeme noktalarındaki işlemler, şans oyunları alışveriş makbuzları da kampanyaya dahil değil bu gibi unsurlar haricinde yapmış olduğunuz, kasada yapılan ödeme miktarı dikkate alınarak (yani ürün indirimlerine dikkat ederek) çekiliş hakkı verilmektedir.

Park Afyon Çekiliş 2022 Sonuçları 07 Nisan 2022 tarihinde Park Afyon’da çekiliş halka açık olarak görevliler ile yapılacaktır, İphone 13 Cep telefonu kazanacak 5 kişinin ismi belirlenecektir, 11 Nisan 2022 tarihinde gazetede yayınlanacaktır.

Park Afyon Mağazalar; Park Afyon AVM içerisinde bulunan mağazalar ise şu şekilde, Altınyıldız, Atasun Optik, Boyner, Burger king, E-bebek, Eve kozmetik mağazası, English Home, Mi Store park afyon gibi bilindik mağazaları bulabilirsiniz.

AVM Çekiliş kampanyası kapsamı dahilinde Park Afyon 5 Adet İphone 13 128 GB Modeli hediye ediyor, iphone 13 vs iphone 12 farklarından bahsedecek olursak eğer, boyut olarak 2 telefonda aynı boyda ancak İphone 13 ekran oranı olarak biraz daha geniş bir ekrana sahip, Batarya kapasitesi olarak İphone 13 biraz daha gelişmiş bir bataryaya sahip her iki telefonda da suya ve toza karşı dayanıklılık mevcut ama her iki cihazda da parmak izi okuyucusu bulunmamaktadır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.