paycell sonbahar çekiliş sonuçları
Çekiliş Sonuçları

Paycell Sonbahar Çekilişi Sonuçları

Paycell Sonbahar Çekilişi Sonuçları, Turkcell Paycell Çekiliş Sonuçları, Samsung Galaxy Z Flip3 kazanan,

Turkcell uygulaması Paycell Sonbahar Çekilişi 6 Aralık Pazartesi günü 2021 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, Çekiliş ile Samsung Galaxy Z Flip katlanabilir Cep telefonu, Samsung Galaxy Watch 3 Akıllı saat ve Buds Live kulaklık hediye edilecektir Sonbahar çekilişi samsung cep telefonu sonucu kazanan asil talihli sayfamızda açıklanacaktır.

Noter Çekilişi ardından Kazanan ASİL ve Yedek Talihliler sayfamızda yer alacaktır.

Turkcell Paycell Uygulaması üzerinden katılım sağlanılan çekiliş ile İban numarasına para transferi, akaryakıt ödeme, Doğalgaz faturası ödeme, su faturası ödeme internet faturası ödeme gibi işlemleri gerçekleştiren kullanıcılara çekiliş hakkı vermekteydi Kullanıcılar bu gibi işlemleri gerçekleştirerek çekiliş hakkı kazandılar, Turkcell’e ait Paycell uygulaması üzerinden çekilişe katılan kişiler uygulama üzerinden Çekiliş haklarım bölümü ile geçerli olan çekiliş haklarını görüntüleyebilmekteler. Eğer Çekilişte geçerli olan işlemleri yaptıysanız ve kaç adet çekiliş hakkınız olduğunu bilmek istiyorsanız uygulama üzerinden ilgili bölüme tıklayarak çekiliş haklarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Paycell Uygulaması Fatura ödeme işlemi yaparak çekilişe katılmak isteyen kişiler için şunu belirtmek isteriz ki; Paycell Uygulaması Fatura ödeme bölümüne gelerek ilgili kurum seçiminden sonra Paycell KArtınızda bakiye yoksa bile kendi kredi kartı bilgilerinizi veya sanal kart bilgilerinizi giriş yaparakta fatura ödeme işlemini gerçekleştirebilir ve çekilişe katılabilirsiniz.

Turkcell Paycell uygulaması çok sık çekiliş düzenlemekte olup Google Play Store veya Apple Store üzerinden uygulamayı indirerek belirli aralıklarla uygulamaya giriş yapıp kontrol edebilirsiniz. Ve hediye kazanabilirsiniz.

Her çekilişte olduğu gibi bu çekilişte de Uygulama üzerinden Çekilişe katılım esnasından talep edilen Kişisel bilgileri adres ve iletişim numaranızı bu ve buna benzer çekilişlerde net ve doğru bir şekilde yazmaya özen göstermelisiniz, hediye kazanımı durumunda bu bilgileri doğrultusunda teslimatlar olacaktır.

Samsung Z FLip 3 Özellikleri hakkında şu bilgiler öne çıkmaktadır; Diğer telefondanlardan en büyük farkı katlanabilir ekran android cep telefonu olması, hızlı şarj özelliği ve bataryanın bir günü rahatlıkla çıkarması ayrıca telefon katlı konumdayken kapak ekrandan Selfie yapılabilmekte olup ayrıca telefon suya ve toza dayanıklı bir cep telefonu.

Ayrıca Şuan Güncel olan katılım sağlanılabilen bir Turkcell Çekilişi daha mevcut olup çekiliş sonucunda İphone 13 Cep telefonu hediye edilecektir. Turkcell Bizce İphone Çekilişi için lütfen sayfayı ziyaret ediniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.