qnb mobil cekilis
İphone Kazan

QNB Mobil Çekiliş QNB Finansbank İphone 13 Çekilişi

QNB Mobil Çekiliş ile Apple Cep telefonu ve Apple tablet olmak üzere toplam 12 adet hediye dağıtacaktır.

QNB Finansbank Mobil uygulaması üzerinden katılım yapabilirsiniz, Çekilişe katılmak ise son derece basit; 1 Mart 2022 ile 31 Mart 2022 tarihleri arasında QNB Mobil uygulaması üzerinden uygulamaya giriş yapan bireysel hesap sahipleri 1 çekiliş hakkı kazanıyor, bu tarihler arasında uygulamaya giriş yapmanız yeterli ve bazı çekilişlerde olduğu gibi birden fazla çekiliş hakkı kazanamıyorsunuz, her katılımcı en fazla 1 çekiliş hakkı kazanabilmektedir.

Bireysel hesap sahibi iseniz, QNB Mobil Uygulamasını Apple kullanıcıları Apple Store üzerinden, android akıllı telefon kullanıcıları ise Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirerek herhangi bir işlem yapmayacak olsanız bile uygulamaya TC Kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak çekilişten hediye kazanma hakkı kazanabilirsiniz. Uygulama üzerinden çekilişe katılım sağlarken bilgilerinizin güncel ve doğru olmasına dikkat etmelisiniz.

QNB Finansbank Çekiliş 2022 Sonuçları, finansbank çekiliş sonucu 2022 8 Nisan 2022 tarihinde İstanbul ilinde bulunan Kristal Kule iş merkezinde yetkililer huzurunda halka açık olarak şeffaf bir şekilde yapılacaktır.

qnb mobil iphone 13 çekilişi için katılımcı ve çekiliş bilgileri hususunda çekiliş kural, tarih ve hediye sayısı gibi durumları değiştirme hakkına sahiptir.

Müşterilerin en çok aradığı hususlardan biris ise, QNB Mobil Temassız Ödeme hususunda sizleri bilgilendirecek olursak eğer, Mobil temassız ödeme işlemi android akıllı cep telefonlarında kullanılabilmektedir, ve cep telefonunuzunda ayrıca NFC özelliği bulunmaktadır. Telefonunuzda NFC özelliği olup oladığını bilmiyorsanız eğer, Ayarlar menüsünde Bağlantılar kısmında bulabilir veya Ayarlar kısmında sağ üst tarafta bulunan arama alanına NFC yazdığınızda ilgili menüye ulaşabilirsiniz. QNB Mobil uygulama menüsünden temassız ödeme menüsü yardımıyla bu özelliği aktif etmeli ve birden fazla kartınız mevcut ise kart seçimi yapmalısınız, limit ayarlarınızıda buradan yapabilmektesiniz. ilgili ayarlamaları yaptıktan sonra telefonunuzunda NFC özelliğini ekranın üst kısmındaki menüden açık konuma getirerek temassız pos cihazı bulunan aklınıza gelebilecek tüm noktalardan benzinlik, market, manav gibi yerlerden belirlemiş olduğunuz temassız ödeme limitine kadar ödeme yapabilirsiniz. Bizler ödemenizi yaptıktan sonra hırsızlık, istenmeyen ödeme gibi durumlarla karşılaşmamanız için telefonunuzdan NFC özelliğini kapatmanızı tavsiye ederiz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.