reklam geldi çekiliş sonuçları
Tüm Çekilişler

Reklam Geldi Çekiliş Reklam izle Kazan

Reklam Geldi Çekiliş Kampanyası ile Facebook sayfasında yapmış olduğu paylaşım ile Büyük ödül olarak Renault Clio 2021 Model araba hediye edeceğini duyurdu, bunun yanında diğer hediyeler de muhteşem.

Şuan Google Play Store üzerinden indirilebilen Reklam Geldi uygulaması ile uygulamaya cep telefonunuza gelen kod ile üye olarak üye olduktan sonra da sistem üzerinde bulunan reklamları izleyerek çekiliş hakkı kazanabileceğiniz bir uygulama, Uygulamanın şuan için sadece Android kullanıcılarına hizmet verebildiğini ve Play Store üzerinden indirilebildiğini öğrenmiş bulunmaktayız şuan için Apple ios kullanıcıları malesef bu uygulamadan yararlanamıyor, ancak yakın zamanda Apple Store üzerinede geleceğini tahmin etmekteyiz.

Reklam Geldi uygulamasına kayıt olduktan sonra sistemde bulunan reklamları izleyerek büyük çekiliş için ve haftalık olarak küçük ev aletleri gibi minik hediyeler dağıtan küçük çekilişlere de katılma şansı yakalamış oluyorsunuz, ayrıca uygulamanın tanıtımını yaparak uygulamaya arkadaşlarınızı ve sosyal çevrenizi de davet ederek ekstra çekiliş hakkı kazanabiliyorsunuz.

Reklam Geldi Çekiliş Sonucu ile 1 adet Renault Clio hatchback otomobil, 2 Adet Notebook bilgisayar, 5 adet Xiaomi Son model bir cep telefonu, 10 adet Decathlon Bisiklet ve Carrefour marketlerde geçerli tam 100 kişi için 200 TL değerinde alışveriş kartı hediye edilecek. Renault Clio araba kazanan talihli araba için KDV ve ÖTV ödemeyecek ancak çıkacak olan Veraset ve intikal vergisi (yaklaşık olarak 80.000 TL olacağı tahmin edilmektedir.) talihli tarafından karşılanacaktır.

Uygulamaya kayıt olurken bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak yazmaya özen göstermelisiniz. Çekiliş Sonucunda hediye kazanılması durumunda yanlış bilgi vermeniz durumunda hediye tesliminde aksaklıklar olabilir. Çekiliş resmi olarak Milli Piyango İdaresi tarafından verilen izin ile düzenlenmektedir ve Hediye kazananlar Noter huzurunda yapılacak olan çekiliş ile belirlenecektir.

Araba haricinde hediye edilecek olan Cep telefonu Xiaomi Redmi Note 10S Özelikleri; Ortalama fiyatı 3.750 TL olan akıllı telefonun öne çıkan özellikleri ise şu şekilde dikkat çeken en belirgin özelliği ise 5.000 mAh bataryaya sahip olması, Telefon biraz büyük 6.4 inch boyutunda olan telefon boyut olarak Apple Pro modellerine yakın diyebiliriz 6 GB RAM’e sahip olan telefon tam bir oyun makinası diyebiliriz.

Tüm Çekilişlerde Bol Şanslar dileriz! Güncel Çekilişler 2022 için bağlantızı ziyaret etmenizi öneririz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.