serdivan avm çekiliş
Araba Kazan

Sakarya Serdivan AVM Çekiliş

Sakarya Serdivan AVM tarafından düzenlenen çekiliş ile toplam 5 adet araç hediye ! Sakarya Serdivan AVM Çekilişi sonucunda 2 Adet Renault Clio sıfır km araba, 1 adet Elektrikli Renault Twizy marka 2021 model araç, 2 adet Motolux Rossi marka motosiklet hediye edilecek olup eğer sakarya ilindeyseniz veya sakarya iline yakınsanız aynı zamanda yılbaşı alışverişi yapacaksanız hem alışveriş yapıp hem de çekiliş hakkı elde etmiş olursunuz.

Serdivan AVM Çekilişi 20 Kasım tarihi ve 20 Şubat 2022 tarihleri arasında geçerlidir ve bu tarihler arasında Sakarya Serdivan AVM içerisinden aynı gün içerisinde her 200 TL lik alışverişe 1 çekiliş hakkı verilecektir. Alışveriş yaptıktan sonra çekilişe katılmak için serdivanavmkazandiriyor.com internet sitesinden katılım formunu doldurmanız gerekmektedir. Eğer çekilişe katılırsanız çekiliş sonuçlanana kadar asil ve yedek talihlilerin isimleri açıklanana kadar katılım fiş/faturalarınızı saklamayı unutmayınız. Hediye kazanımı durumunda faturaları talep edeceklerdir.

Serdivan AVM içerisinde bulunan market veya mağazalardan yapılan sigara/alkol gibi ürünleri içeren fişler, fatura ödeme belgeler, altın, dolar,euro gibi ürün alımları, şans oyunu kupon veya belgeleri gibi ürünleri içeren fişler geçerli değildir. Hediye çekleri ve indirim kuponlarıyla yapılan alışveriş belgeleri ilede çekilişe katılım sağlanamamaktadır.

Serdivan AVM Çekiliş Sonuçları Renault Clio araba kazanan talihli ve yedek talihlilerin isimleri 26 Şubat 2022 Tarihinde Sakarya Serdivan AVM meydanında noter ve yetkilerin ayrıca tüm ziyaretçilerin katılımı ile şeffaf bir şekilde yapılacak ve isimler açıklanacaktır. Ayrıca talihlilerini isimleri 3 Mart 2022 tarihli takvim gazetesinde yayınlanacaktır. Cekilisrehberi.com internet sitesi olarak 26 Şubat tarihinde noter huzurunda yapılan çekilişin ardından kazanan isimleri yayınlamaya çalışacağız.

Çekiliş ile hediye edilecek olan araçların özellikleri; Renault Twizy marka 2021 Model aracın ortalama fiyatı: 190.000 TL’dir. Araba elektrikli ve 2 kişiliktir. Son derece sürüş keyfi veren bu araca tahmini olarak 40.000 TL civarında veraset ve intikal vergisi çıkacağı tahmin edilmektedir.

Renault Clio 2021 Model araç 1.0 benzinli motora sahip olan ve 65 beygir güce sahip modeldir, kasa tipi olarak hatchback sınıfındadır. Ortalama fiyatı: 200.000 TL olan bu araca da tahmini olarak 40.000 TL civarında vergi çıkacağı tahmin edilmektedir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.