sigortam net yılbaşı çekilişi
Bedava Katılım Çekilişler

Sigortam Net Çekiliş 2022 Yılbaşı Çekilişi

Sigortam Net Çekiliş Kampanyası, Sigortam 2022 Yılbaşı Çekiliş Sonuçları,

Sigortam.Net’in düzenlemiş olduğu çekilişe 31 Aralık 2021 tarihine kadar katılım sağlanılabiliyor, Çekilişe Katılmak ücretsiz ve herhangi bir bedel ödemeniz veya bir sigorta, kasko yaptırmanız gerekmiyor. Ancak Eğer ihtiyacınız var ve sigorta yaptırmayı düşünüyorsanız Sigortam net üzerinden yaptırmış olduğunuz sigorta bedelinin her 50 TL si için ekstra 1 çekiliş hakkı kazanıyorsunuz yani 1200 TL tutarında sigorta yaptıran kişi 1200/50 = 24 Adet ekstra çekiliş hakkı kazanmış olacaktır. Sigortam net yılbaşı çekiliş sayfasından dask, cep telefonu, sağlık gibi herhangi bir sigorta teklifi talep ederseniz 1 çekiliş hakkı daha kazanmış olacaksınız.

Sigortam Net Çekiliş Sonucu açıklandığında 22 kişi hediye kazanmış olacak, Çekiliş Sonucunda verilecek olan hediyeler ise 2 adet İphone 13, İpad mini, Apple Akıllı Saat ve Apple Airpods kulaklık olarak belirlenmiştir. Hediye kazanan asil talihliler diğer çekiliş kampanyalarında olduğu gibi KDV ÖTV gibi vergiler haricinde herhangi bir vergi ödemesi çıkması durumunda hediye kazanan talihli tarafından ödenecektir.

İlgili Çekiliş sayfasına gidip her gün form doldurarak çekiliş son katılım tarihine kadar her gün çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Form doldururken isim soy isim adres ve telefon iletişim bilginizi doğru bir şekilde kayıt etmeye özen göstermelisiniz. Çekiliş sonucuna göre bu bilgiler sizden talep edilebilir.

Sigortam Net Çekilişi Ne Zaman Açıklanacak ?

Sigortam net çekilişi 21 Ocak 2022 tarihinde tüm izleyicilere ve katılımcılara açık, şeffaf bir şekilde yapılacaktır. Bizler Noter işlemlerinin ardından kesinleşen isimleri sayfamızda yayınlamak için çabalayacağız. Çekiliş Sonucu 25 Ocak 2022 Tarihli Posta gazetesinde de yayınlanacak olup, Asil talihlilerin Çekiliş Sonrasında başvuruda bulunması gerekmektedir.

Hediye edilecek olan İphone 13 Özellikleri; Diğer İphone modellerinden farklı olarak dayanıklı bir tasarıma sahip olması, yüksek video ve fotoğraf kalitesi, daha hızlı işlemci kalitesi ve daha uzun giden batarya ile çok farklı bir İphone akıllı cep telefonu modeli ve bu telefonu 2 kişi kazanacak, Telefonun ortalama fiyatı: 12.000 TL olup telefon kazanılması durumunda ortalama 900 TL gibi bir intikal vergi çıkacağı tahmin edilmektedir. Bol Şanslar

Güncel İphone 13 Çekilişleri için ilgili güncel sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.