andera park avm çekiliş sonucu,
Tüm Çekilişler

Siirt Andera Park ta Alışveriş Kazandırıyor

Siirt Andera Park Kampanyası ile 2021 yılı sonuna geldiğimiz şu günlerde bütün yıl boyunca yapılmış en çok hediye dağıtan çekiliş olmayı başardı diyebiliriz Çünkü toplamda 156 Parça hediye dağıtacak ve bu çekilişten 156 kişi hediye kazanacak. Cep telefonu, bilgisayar, buz dolabı, tost makinası, tablet, bisiklet gibi bir çok hediye sizleri bekliyor.

Çekilişe 22 Mayıs 2022 tarihine kadar katılım sağlayabilirsiniz. Peki Siirt Andera Park AVM Çekilişine nasıl katılırım? Çekilişe katılmak için Kampanya son katılım tarihleri arasında Siirt Andera Park AVM içerisinde aynı gün içerisinde her 200 tl ve katlarına çekiliş hakkı verilecektir, ancak çekilişte geçerli olmayan bazı alışverişler bulunmaktadır bu konuya şöyle açıklık getirmek gerekiyor, AVM içerisinde fatura ödeme noktalarından yapılan fatura ödeme işlemleri makbuzları ile çekilişe katılım sağlanamamaktadır, AVM içerisinde eğer kuyumcu varsa dolar döviz alımları gibi işlemler, avm içerisinde eğer market mevcut ise market içerisinde yapılan alkol ve tütün gibi alışverişler ile çekilişe katılım sağlanamıyor. Çekiliş kaydınızını yaptırmak için avm içerisinde kampanya kayıt masasından fiş veya faturanızla ilgili görevli kişiler yardımıyla çekiliş hakkınızı alabilirsiniz. Çekilişe katılımda tarafınıza teslim edilen çekilişe katılım sağladığınız belgeyi çekiliş sonuçlanana kadar saklamanızı öneririz. İlgili evrak hediye teslim esnasından sizden talep edilecek ve teslim ettiğiniz takdirde hediyenizi alabileceksiniz.

Çekilişte verilecek olan ürünler son derece kullanışlı yarar sağlayan ev ve iş yeriniz için kullanabileceğiniz ürünler, Andera Park AVM Çekiliş Sonucu hediye kazanan talihlilerin yalnızca 6 tanesi İphone 11 Cep telefonu kazanacak, ortalama değeri 8.000 TL olan bu telefonun yaklaşık olarak 60 TL civarında veraset ve intikal vergisi olacaktır. Evlenecek olan kişilere yönelik olarak onlara yarar sağlayacak çeyiz paketi de mevcut. 30 Mayıs 2022 Tarihinde yine AVM içerisinde yapılacak olan çekiliş ile hediye kazanan asil ve yedek talihliler şeffaf bir şekilde görevli memurlar eşliğinde yapılacaktır.

AVM Çekilişlerinin arttığı son günlerde en çok hediye dağıtan firma ve avm Siirt Andera AVM Çekilişine katılarak her 200 tl ve üzeri alışverişte şansınızı arttırabilirsiniz. Siirt ilinde veya yakında iseniz alışveriş ihtiyaçlarında çekilişe katılmak adına Çekiliş düzenleyen AVM’yi tercih edebilirsiniz. Bol Şanslar dileriz. Çekiliş Sonucu ayrıca Çekiliş Sonuçları Bölümümüzde yayınlanacaktır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.