teknosa çekiliş 2022
Bedava Katılım Çekilişler

Teknosa Çekiliş 2022 | Bilgi Güncelleme Kampanyası

Teknosa Çekiliş Kampanyası; 2022 yılının ilk çekilişini düzenleyen Teknosa firması daha öncede yapmış olduğu gibi Teknosa resmi internet sitesi üzerinden ücretsiz bir şekilde katılıp bir çok hediye kazanabileceğiniz güzel bir çekiliş düzenlemekte.

Teknosa bilgi güncelleme kampanyası katılım için teknosa resmi internet sitesine üye olmanız yeterli, veya var olan üyeliğinizde bazı değişiklikler yapmalısınız. bu değişiklikler adres değişikliği olabilir, iletişim numaranızı gibi güncellemeler ile çekilişe katılım sağlamış olursunuz. 3 Şubat 2022 tarihine kadar teknosa’ya üye olan veya var olan üyeliğini güncelleyen kişiler 1 çekiliş hakkı kazanmış olacaktır. Katılımcılara 1 den fazla çekiliş hakkı verilmeyecektir, yani üye olduktan sonra tekrar siteye giriş yaparak bazı kişisel bilgilerinizi güncelleme suretiyle ekstra çekiliş hakkı kazanamıyorsunuz.

Teknosa Çekiliş Sonucu ile tam 10 adet elektronik cihaz hediye edilecektir. Teknosa Çekiliş Sonucunda verilecek olan hediyeler ise şunlardır; Microsoft Xbox oyun konsolu, TCL marka cep telefonu, RealMe marka cep telefonu, Akıllı robot süpürge, Casper tablet, 3 adet Samsung akıllı bileklik, 2 adet Realme akıllı band çekiliş sonucunda sahiplerini bulacak. Çekiliş ise 17 Şubat 2022 tarihinde gerçekleşecek asil ve yedek talihliler belirlenecektir. Teknosa’ya üye olurken veya bilgi güncelleme esnasında sizden talep edilen bilgileri doğru yazmanız son derece önemlidir. hediye kazanımında bilgileri doğru olmayan yanıltıcı bilgiler veren kişilerin bilgilerin doğruluğu ispatı olmadığıdan hediyelerini teslim alamayacaklarını tahmin etmekteyiz.

İnternet sitesi ve mobil uygulamaları üzerinden sık sık teknosa telefon kampanyası da düzenleyen firmanın hediye ettiği TCL 20E Akıllı cep telefonunun bazı özelliklerinden bahsedecek olursak eğer, IPS Ekrana sahip olan telefonun ekran boyutu 6.5 ich, 32 GB hafızaya sahip olan cihazın ise 3 GB Rami mevcut yani oyun oynayan kişiler içinde ideal olduğunu söyleyebiliriz, günlük kullanımda da özellik olarak yeterli olacaktır. Bu ürün çekiliş ile 1 adet verilecektir.

17 Şubat 2022 tarihinde yapılacak olan çekilişin ardından hediye kazanan asil ve yedek talihlileri sayfamızda yayınlamaya özen göstereceğiz. Diğer Güncel Çekilişler ve hediye promosyon kazanımları için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.