turkcell bizce cekilis
Bedava Katılım Çekilişler

Turkcell Bizce Uygulaması Yeni Yıl Çekilişi

Turkcell Bizce Uygulaması üzerinden katılım sağlanılan çekiliş sonucunda 15 Adet İphone 13 256 GB Akıllı Cep Telefonu hediye edilecek,

Turkcell Bizce Yeni Yıl Çekilişine nasıl katılabilirim; Öncelikle Tüm Operatör kullanıcıları bireysel hat sahibi olmak şartıyla çekilişe katılabilir. Android kullanıcıları için Google Play Store, Apple Kullanıcıları ise App Store üzerinden Turkcell Bizce uygulamasını indirirerek, kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı açtığınızda menü içerisinden ilgili çekiliş sayfasına tıklayarak ev adres gibi kişisel bilgilerinizi 1 kere doldurarak çekilişe katılabilirsiniz, Hergün uygulamayı ziyaret ederek çekilişe katıl butonuna tıklayarak ta çekilişten İphone 13 Cep telefonu kazanma şansınızı arttırmış olacaksınız, ve her seferinde çekilişe katılım gibi bilgileri tekrar doldurmanıza gerek yok 1 kez doldurmanız durumunda uygulama bilgileri hatırlıyor olacaktır. Çekilişe katılım esnasında bilgileri doğru bir şekilde yazmaya özen göstermenizi tavsiye ederiz zira çekilişten İphone 13 256 GB Cep telefonu kazanmanız durumunda hediyeyi teslim almanız adına bir sorun yaşamayın.

Turkcell Bizce Çekilişi (” Bizce Yeni Yıl Çekilişi “) 19 Kasım ile 9 Ocak 2022 Tarihleri arasında geçerli olacaktır, Son katılım tarihi olan 9 Ocak 2022 tarihine kadar uygulamayı her gün ziyaret edebilirsiniz. Turkcell hat kullanıcıları haricinde Vodafone, Turk telekom gibi diğer operatör kullanıcıları da uygulamayı indirererk çekilişe katılabilir. Bizce uygulaması içerisinde çekilişe katılmak için herhangi bir ücret ödemeniz veya herhangi bir ücretli servise katılmanız veya herhangi bir hizmet paketi satın almanız gerekmemektedir. Bizce uygulaması içeriğinde eğlence, spor, alışveriş indirimleri gibi kullanıcılarına fayda sağlayacak bölümler de bulunmaktadır.

Turkcell Bizce Yeni Yıl Çekiliş Sonucunu 14 Ocak tarihinde yapılacak olan çekilişin ardından ve noter işlemlerinin ardından sayfamızda ziyaretçilere duyurmak için sabırsızlanıyoruz. Not olarak uygulamadan hediye kazanan asil talihliler 18 Ocak 2022 tarihine yeni talihlilerin ise 17 Şubat 2022 tarihine kadar 0212 356 74 25 nolu çekilişi gerçekleştiren anlaşmalı firmaya başvuruda bulunması ve hediye teslimi için firma tarafından talep edilen belgeleri eksiksiz olarak yerine getirmesi gerekmektedir, talihli kişiler hediyelerini bu şekilde alabilirler.

Turkcell firması belirli aralıklarla İphone Çekilişleri düzenlemektedir, Sayfamızı takip ederek güncel çekilişler ve çekiliş haberleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bol Şanslar

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.