paycell yılbaşı çekilişi 2022
Tüm Çekilişler

Turkcell Paycell APP Yılbaşı Hediyesi

Turkcell Paycell Uygulaması üzerinden ücretsiz olarak katılım sağlayabileceğiniz kampanya ile bir çok harika hediye kazanabilirsiniz. Kampanya ile verilecek olan hediyeler ise şu şekilde; 5 Adet Apple Airpods Pro, 2 adet ipad mini, 2 Adet İphone 13 cep telefonu ve 1 adet oyun canavarı olarak adlandırılan Monster T7 Notebook hediye edilecektir.

Paycell Çekilişine Nasıl Katılabilirim? Çekilişe katılabilmek için öncelikle kullanmış olduğunuz cep telefonunuz android ise Google Play Store üzerinden, telefonunuz Apple ise Apple Store üzerinden Paycell Uygulamasını indirmeniz gerekmektedir, Uygulamaya giriş yaptığınızda ekrana gelene ana sayfada ” Paycell Büyük Yılbaşı Çekilişi ” ibaresi karşınıza çıkacaktır, bu bölüme tıklayarak Çekilişe katıl butonunu onaylamanız gerekmektedir. Herhangi bir ücret ödemeden Çekilişe katıl diyerek çekiliş için 1 adet çekiliş hakkı kazanmış oluyorsunuz.

Paycell Yılbaşı Çekilişinden Ekstra Çekiliş hakkı kazanmak için Çekilişe katılım şartlarını onayladıktan sonra uygulama üzerinden yapacağınız fatura ödeme işlemleri, Turkcell TL Yükleme, ve hattınıza aylık olarak yükleyeceğiniz paket yükleme işlemleri ile de her işlem için 1 adet ekstra çekiliş hakkı, hediye kazanma şansı kazanabilirsiniz. Paycell Uygulaması ile Elektrik, Su, Doğalgaz faturalarınızı herhangi bir komisyon bedeli ödemeden faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Çekiliş için herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır yani. Kampanya bitiş tarihi olan 21 Ocak 2022 tarihine kadar yüzlerce işlem yapabilir ve işlem adediniz kadar çekiliş hakkı kazanmış olursunuz. Çekiliş Haklarınızı ise menüde yer alan Çekiliş haklarım sekmesinden görüntüleyebilirsiniz işlem yoğunluğuna göre çekiliş haklarınız 48 saat içerisinde menüye yansıyacaktır.

Paycell Yılbaşı Çekilişine Kimler Katılabilir? Çekilişe katılım sağlayabilmek için 18 yaşından büyük olmak gerekmektedir, Çekiliş Turkcell haricinde var olan GSM Operatör kullanıcıları da katılabilmektedir. Çekilişe katılım için ve hediye tesliminnde bilgilerin doğru olması adına Çekilişe katılım formunu doğru bilgiler sunarak kayıt olmanız gerekmektedir.

Turkcell Paycell Yılbaşı Çekiliş Sonuçları ise 3 Şubat 2022 tarihinde gerçekleşecek olan çekiliş ile belirlenecektir. Çekilişin ardından Asil ve Yedek talihlilerin isimleri sayfamızda yer alacaktır. Çekilişle 1 adet hediye edilecek olan Gaming Notebook özellikleri ise; İntel İ7 işlemciye sahip olan bu bilgisayar ayrıca 6 GB Ekran kartı 16 GB RAM ve 1 TB Hard Disk’e sahip olan son sistem oyun bilgisayarının şuan günümüzde var olan yüksek sistem gereksinimi gerektiren oyunları da oynatabilecek seviyededir. Bol Şanslar Dileriz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.