Yaani Çekiliş Sonuçları
Bedava Katılım Çekilişler

Turkcell Yaani Çekiliş Yeni Yıl Çekilişi

Turkcell Yaani Çekiliş, Turkcell Yaani Kampanyası detayları; Turkcell tarafından geliştirilen Arama motoru uygulaması olan Yaani 2021 yılı sonunda başlattığı çekiliş ile 5 Adet İphone 13 Akıllı Cep Telefonu ve Samsung Galaxy S21 Akıllı cep telefonu olmak üzere toplam 10 adet akıllı telefon hediye ediyor.

Turkcell Yaani Telefon Çekilişi Katılım Şartları; Google Play Store üzerinden ya da Apple Store üzerinden Yaani uygulamasını indirip uygulama menüsü ana sayfasında bulunan ” Çekiliş Var ” ibaresine tıklayarak karşınıza çıkan form üzerinden Ad Soyad adres telefon bilgilerinizi doldurarak çekilişe katılabilirsiniz, form üzerinde yazılan bilgiler bir daha değiştirilemeyeceğinden dolayı dikkatli ve doğru bir şekilde doldurmanızı tavsiye ederiz. Olası bir hediye kazanımı durumunda adres ve diğer bilgiler önem arz etmektedir.

Ayrıca Yaani uygulaması üzerinden 02.02.2022 Tarihine kadar her gün çekilişe katılarak çekiliş hakkınızı arttırabilirsiniz.

Turkcell Yaani Çekiliş Sonuçları ile 5 kişi Apple İphone 13 ve 5 kişi Samsung S21 Akıllı Cep telefonu hediye edilecek olup Çekiliş 11 Şubat 2022 tarihinde şeffaf bir şekilde görevli memurlar ve dileyen herkesin katılım sağlayabileceği şekilde gerçekleştirilecektir. Hediye kazanan Asil ve Yedek talihli sonuçları sayfamızda yer alacaktır.

Çekiliş ile hediye edilecek olan Samsung S21 Özellikleri ise şu şekilde; Öncelikle cihazın üst segment bir telefon olduğunu belirtelim. Samsung’un Amiral Gemisi olarak nitelendirdiği telefon 128 GB Hafızaya ve 8 GB RAM Belleğe sahip, Suya ve toza dayanıklı olarak üretilen telefonda ayrıca quick hızlı şarj ve kablosuz özelliği bulunmaktadır. Sizde herhangi bir ücret ödemeden bu çekilişe katılabilir, hediye edilecek olan 10 Adet Akıllı telefondan birini kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.