Türkiye Finans 2022 Çekiliş
Tüm Çekilişler

Türkiye Finans Katılım Bankası Çekiliş 2022 – CekilisRehberi

Türkiye Finans Katılım Bankası Çekiliş 2022 Yılı Yeni Yıl Çekilişi 2022 Yılına Özel 22 Ayrı hediye ! Finans Katılım Bankası Çekiliş Sonuçları ayrıca sayfamızda yer alacaktır.

Türkiye’deki Katılım bankalarından olan Türkiye Finans Katılım Bankası 2022 Çekiliş Kampanyası ile 22 Adet hediye dağıtacak, İşte çekiliş ile verilecek olan hediyeler; 1 Adet 16 inch MacBook Pro, 3 Adet İphone 12, 3 Adet Z Flip 3 Android Cep telefonu ve 15 Adet Watch 4 Akıllı Saat hediye ediyor.

Türkiye Finans Bankası Çekilişine katılmak için Bankanın müşterisi olmak, mobil şube üzerinden bazı işlemleri yaparak gerekiyor. Örneğin Otomatik ödeme talimatı ile fatura kaydetmek, yatırım hesabı açmak, kredi kartı talebinde bulunmak gibi ekstra bir ödeme yapmanız gerekmeden standart olarak bu işlemler ile Çekiliş Hakkı kazanabilirsiniz.

Ayrıca yakın bir zamanda oluşturulan FAST kolay adres ile para gönderme sistemine e-mail adresiniz, cep telefonu numaranız veya TC Kimlik numaranız ile FAST Kolay Adres kaydı oluşturmanız durumunda ayrıca ek çekiliş hakkı kazanmış olursunuz, Fast sisteminin özelliği ise 2.000 TL’ye kadar 7/24 saat tüm bankalar arasında para transferi yapılabilmesidir.

Eğer bulunduğunuz il veya ilçede Türkiye Finans Bankası şubesi yok ise, Mobil uygulama üzerinden görüntülü görüşme yaparakta banka müşterisi olabilir ve çekilişe katılım hakkı kazanabilirsiniz. Hesabınızda işlem yapmanız gerektiğinde kullanmış olduğunuz farklı bankadan eft yaparak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz, otomatik ödeme talimatı vererek hem faturalarınızı ödeyebilir hem Macbook Pro kazanma şansınızı arttırabilirsiniz.

Kampanyaya son katılım tarihi 15 Ocak 2022 olup Çekiliş Milli Piyango İdaresi Görevlileri huzurunda 07 Şubat 2022 tarihinde gerçekleştirilecektir. Türkiye Finans Katılım Çekiliş Sonuçları ile hediye edilecek olan Apple Macbook Pro cihazın ortalama bedeli 29.000 TL civarındadır, Hediye edilecek olan Apple İphone 12 akıllı telefon 256 GB olan modeldir ve ortalama piyasa değeri 12.500 TL civarındadır, Galaxy Watch Akıllı Saat piyasa değeri 3.000 TL civarındadır. Çekiliş Sonuçlarını Noter işlemlerinin ardından sayfamızda açıklanacaktır. Ayrıca sonuçlar 12 Şubat 2022 Tarihinde Akşam Gazetesinde yayınlanacaktır. Bol Şanslar dileriz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.