van avm çekiliş 2022
Araba Kazan

Van AVM Çekiliş Van AVM Araba Çekilişi

Van AVM Çekiliş Kampanyası Hakkında Detaylı bilgi sayfası; Van AVM Araba Çekiliş Sonucu ile 1 kişi Ortalama Piyasada fiyatı: 500.000 TL olduğu tahmin edilen Tiguan marka araba kazanacak olup AVM AVM Çekilişi 15 Kasım 2021 ve 28 Şubat 2022 tarihleri arasında En az 100 TL ve katlarında alışveriş yapan kişiler bu çekilişe katılmaya hak kazanacaklardır.

Çekiliş hakkında bilmeniz gereken ve çekilişe katılmak için dikkat etmeniz gereken noktalar ise şunlardır; AVM içersinde yapılan şans oyunu ödemeleri, avm içerisinde yapılan hediye çekleri ve indirim kuponlarıyla yapılan alışveriş ve ödemeler kampanyaya dahil edilmemektedir. İlgili mağazalara ait ürün değişim kartları ve belgeler, çeyrek altın gibi yapılan alışverişler, Van AVM içerisindeki fatura ödeme noktalarından yapılan elektrik faturası, su faturası gibi ödemeler kampanyaya dahil değildir. Eğer VAN AVM internet sitesinde online alışveriş bölümü aktifte online olarak yapılan alışverişlerde çekilişe dahil edilmemektedir.

Örneğin VAN AVM içerisindeki herhangi bir mağazadan kıyafet alışverişi yapmak ve kıyafete yapılan ödeme ile çekilişe katılmak isterseniz, alacağınız ürünün indirimli olup olmamasına değil kasada ödediğiniz fiş veya faturaya göre katılım sağlayabilirsiniz. Örneğil 300 TL değerinde bir kıyafet/ürün indirim ile 250 TL’ye düşmüşse bu ödemeden 3 çekiliş hakkı yerine 2 çekiliş hakkı kazanırsınız.

VAN AVM içerisinde olan bir marketten yapacağınız alkol alımlarıda çekilişte geçerli olmadığını hatırlatmak isteriz.

Çekiliş tarihleri arasında yapmış olduğu alışveriş iptal eden ve satın almış olduğu ürünü iade eden kişilerin çekiliş haklarıda iptal edilecek olup, çekilişten hediye veya ürün kazanılması durumunda fiş veya faturanın çekiliş yetkililerine teslim edilmesi gerekmektedir.

Van AVM Çekiliş Sonucu 11 Mart Tarihinde Van AVM içerisinde tüm ziyaretçilerin ve isteyen herkesin katılım sağlayabileceği şekilde gerçekleştirilecek ve çekilişi kazanan isim bu alanda belirtilecektir. Sitemiz tamamıyla ziyaretçilerimize bilgi verme amacı taşımakta olup çekilişin ve resmi işlemlerin ardından bizler de VAN AVM Volkswagen Tiguan Kazanan talihliyi sitemizde yayınlamaya özen göstereceğiz. Ortalama Piyasa değeri 500.000 TL olduğu tahmin edilen arabaya ortalama olarak ta 100.000 TL civarında veraset ve intikal vergisi çıkacaktır. KDV ve ÖTV vergisi ödemeyecek olan talihli bunun dışında çıkacak olan vergileri ödemekle mükelleftir. Güncel AVM Çekiliş 2022 ilanlarımız için ilgili sayfamızı ziyaret edebilir ve bilgi alabilirsiniz. Bol Şanslar.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.