Vodafone Çekiliş Sonuçları
İphone Kazan

Vodafone Yanımda App İphone 13 Çekilişi

Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden ücretsiz bir şekilde katılım sağlayarak Apple İphone 13 Cep telefonu kazanabilirsiz. Üstelik kampanyadan 3 dönemden oluşmaktadır, ve her dönem 10 adet olmak üzere toplamda 30 adet İphone 13 cep telefonu hediye edilecektir.

Apple Store veya Google indireceğiniz ” Yanımda ” uygulaması üzerinden katılımlar sağlanacaktır, Yanımda uygulaması indirip kurduğunuz takdirde Anasayfa da Vodefonlu değilim seçeneği ile giriş yapabilir kayıt olabilir ve çekilişe katılabilirsiniz, yani kampanyaya Turkcell, Türk Telekom GSM kullanıcılarıda katılım sağlayabilmektedir.

Vodafone Yanımda İphone 13 Çekiliş Sonuçları Kampanya son katılım tarihi 01 Ocak 2022 ve 31 Mart 2022 tarihleri arasındadır, Çekiliş 3 Dönem halinde ayrı ayrı yapılacaktır 1 Dönem katılım tarihleri; 1 Ocak ile 31 Ocak 2022 arasında, Vodafone Yanımda 2. Dönem Çekiliş Sonuçları 1 Şubat ve 28 Şubat 2022 tarihleri arasında kampanyaya katılım sağlayanlar arasında, 3 Dönem ise 31 Mart 2022 tarihine kadar katılım sağlayanlar arasında yapılacaktır. Vodafone Yanımda Çekiliş Sonuçları Sitemizde yayınlanacaktır.

Vodafone Yanımda Çekiliş ile ilgili olarak 1 kişi aynı dönem içerisinde 1 kere çekilişe katılım hakkı kazanabilir, ancak diğer dönemlerde tekrar çekilişe katılım sağlayabiliyor. Kampanyaya katılım sağlarken kayıtlı bilgilerinizin doğruluğu sizlerin sorumluluğundadır yani yanlış isim soy isim adres bilgisi yazımıyla hediye kazanma şansınızı kaybedebilirsiniz.

Vodafone Yanımda 1.Dönem Çekiliş Sonuçları Yanımda Uygulamasına 1 Ocak 2022 ve 31 Ocak 2022 tarihleri arasındaki katılımcılar arasından yapılan çekiliş sonucu yayınlandı İphone 13 Kazanan ASil Talihliler;

Günnur AdaiPhone 13 Cep TelefonuAğrı –
Hasan DemiriPhone 13 Cep Telefonuİstanbul –
Gözde BozkurtiPhone 13 Cep TelefonuBolu –
Ayhan ÇavuşiPhone 13 Cep Telefonuİstanbul –
Server RençberiPhone 13 Cep TelefonuEskişehir –
Eray TaymaziPhone 13 Cep TelefonuKastamonu –
Eray BahariPhone 13 Cep TelefonuAdana –
İrem ÇiliPhone 13 Cep Telefonu
Murat EseriPhone 13 Cep TelefonuVan –
Sibel TunaiPhone 13 Cep Telefonuİzmir –

Vodafone Yanımda 2.Dönem Çekiliş Sonuçları ise 9 Mart 2022 tarihinde sayfamzda yer alacaktır.

Vodafone Yanımda 3.Dönem Çekiliş Sonuçları 8 Nisan 2022 tarihinde yayınlanacaktır

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.