Becel Çekiliş 2021 – Becel Apple Watch İnstagram Çekilişi

Becel Çekiliş 2021, Becel Apple Watch Çekilişi, Becel İnstagram Çekilişi

Becel Apple Watch Çekiliş Detayları, Becel Çekilişi için katılımlar 29 Eylül 2021 tarihine kadar devam ediyor. Becel Instagram Çekilişine katılmak için @beceltr Instagram hesabını takip edip, kampanya tarihleri arasında paylaşılacak postun altına 1 arkadaşını etiketleyip kalp emojisi bırakarak, hesap profilindeki linki tıklayıp açılan sayfadaki katılım formuna ad-soyad-adres-telefon-Instagram kullanıcı adı bilgilerini girmek yeterli. Becel Çekilişi 4 Ekim 2021 tarihinde yapılacak. Becel Çekiliş Sonucu 10 kişi Apple Watch Series 6 ikramiyesi kazanacak.

Kampanya tarihleri arasında Upfield Turkey Gıda Maddeleri Dağıtım ve Satışı Tic. A.Ş. ait @beceltr Instagram hesabını takip edip, kampanya tarihleri arasında paylaşılacak postun altına iyi ki varsın dedikleri 1 arkadaşını etiketleyip kalp emojisi bırakarak, hesap profilindeki linki tıklayıp açılan sayfadaki katılım formuna ad-soyad-adres-telefon-Instagram kullanıcı adı bilgilerini girenlere 1 çekiliş hakkı verilecektir.

Katılım Koşulları

Bu kampanya Upfield Turkey Gıda Maddeleri Dağıtım ve Satışı Tic. A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 07.09.2021 tarihli ve E-40453693-255.01.02-8480 sayılı izni ile 20.09.2021(saat:00.01)-29.09.2021(saat:23.59) tarihleri arasında düzenlenmektedir. Kampanya tarihleri arasında Upfield Turkey Gıda Maddeleri Dağıtım ve Satışı Tic. A.Ş. ait @beceltr Instagram hesabını takip edip, kampanya tarihleri arasında paylaşılacak postun altına iyi ki varsın dedikleri 1 arkadaşını etiketleyip kalp emojisi bırakarak, hesap profilindeki linki tıklayıp açılan sayfadaki katılım formuna ad-soyad-adres-telefon-Instagram kullanıcı adı bilgilerini girenlere 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Katılımlarda ad-soyad-Instagram kullanıcı adı bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Çekiliş sonucunda; 10 kişi Apple Watch Series 6 (tavsiye edilen piyasa fiyatı: 4.049,00 TL) kazanacaktır. Çekiliş 4.10.2021 saat 10:30’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişin ardından yapılacak katılım şartlarının kontrolü sonucunda; şartın eksiksiz olarak yerine getirildiğinin (sahte hesaplar, ad-soyad bilgileri eksik olanlar ile katılım şartının tamamını yerine getirmeyenler hariç) tespiti halinde katılımcılar asıl/yedek talihli olarak belirlenecektir. Kazanan talihliler 6.10.2021 tarihinde Takvim Gazetesi Türkiye Baskısında ve @beceltr Instagram hesabında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Upfield Turkey Gıda Maddeleri Dağıtım Ve Satışı Tic. A.Ş. sorumlu tutulamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Asil talihlilerin 21.10.2021, yedek talihlilerin 5.11.2021 tarihine kadar kimlik fotokopileri ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr mail adresine başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır. Asil talihlinin belirtilen tarihe kadar başvuru yapmaması ve kendisinden istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmemesi durumunda, yasal süre sonunda ikramiye hakkı yedek talihliye geçecektir. Bu tarihlere kadar başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar. Bu çekilişe Upfield Turkey Gıda Maddeleri Dağıtım ve Satışı Tic. A.Ş. ile U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. KDV ve ÖTV dışında tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir