Bitaksi İphone Çekilişi – Bitaksi Uygulaması 20 Adet İphone Çekilişi

Bitaksi iPhone Çekilişi

BiTaksi iPhone Çekilişi, BiTaksi Uygulaması iPhone 12 Çekilişi, Bitaksi Kampanya

BiTaksi iPhone Çekilişi 30 Haziran 2021 tarihine kadar devam ediyor. BiTaksi iPhone Çekilişine katılmak için BiTaksi mobil uygulamasını kullanarak çağırılan taksi ile 30 TL ve katlarında yolculuk yapmak yeterli. BiTaksi iPhone Çekilişi 13 Temmuz 2021 tarihinde noter huzurunda saat 11:00’de yapılacak. BiTaksi iPhone Çekilişi Sonucu 20 kişi iPhone 12 cep telefonu kazanacak.

Kampanya tarihleri arasında İstanbul ve Ankara illerinde hizmet veren; yolcuların bulunduğu yere taksi çağırabildiği ya da taksilerin yolcu bulabildiği bir uygulama olan BiTaksi mobil uygulamasını Android ve IOS işletim sistemli akıllı cep telefonlarına indirip ad-soyad-telefon bilgileriyle uygulamaya üye olarak, uygulama üzerinden bulunduğu yere taksi çağırarak kampanya dönemi boyunca toplamda 30 TL ve katları tutarında (her 30 TL için 1 çekiliş hakkı) başarılı* yolculuk yapan bireysel müşteriler yolculuk sonunda ekranda çıkacak olan çekilişe katıl butonuna tıklayarak çekiliş listesinde yer almak için onay verdiklerinde çekilişe katılacaklardır.

Katılım Koşulları

    Bu kampanya Bitaksi Mobil Teknoloji A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 28.05.2021 tarihli ve E-40453963-255.01.02-3830 sayılı izni ile düzenlenmektedir.
    01.06.2021(saat:00.01)-30.06.2021(saat:23.59) tarihleri arasında İstanbul ve Ankara illerinde hizmet veren; yolcuların bulunduğu yere taksi çağırabildiği ya da taksilerin yolcu bulabildiği bir uygulama olan BiTaksi mobil uygulamasını Android ve IOS işletim sistemli akıllı cep telefonlarına indirip ad-soyad-telefon bilgileriyle uygulamaya üye olarak, uygulama üzerinden bulunduğu yere taksi çağırarak kampanya dönemi boyunca toplamda 30 TL ve katları tutarında (her 30 TL için 1 çekiliş hakkı) başarılı* yolculuk yapan bireysel müşteriler yolculuk sonunda ekranda çıkacak olan çekilişe katıl butonuna tıklayarak çekiliş listesinde yer almak için onay verdiklerinde çekilişe katılacaklardır.
    Katılım sırasında iletilen tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.
    Kampanyaya katılan yolcuların, BiTaksi kullanıcı ismi ile TC kimliğindeki isim-soyisim bilgisinin aynı olması gerekmektedir.
    Kampanyaya katılan kullanıcıların ad, soyad ve adres bilgileri, ikramiye kazanan talihlilerin ise ek olarak GSM bilgileri U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti., Noter ve Milli Piyango İdaresi ile paylaşılacaktır.
    Kampanyaya sadece yolcular katılabilir, sürücüler çekiliş hakkı kazanamaz ve kurumsal yolculuklar geçerli değildir.
    Kampanya sonunda yapılacak çekilişte 20 kişi iPhone 12 128 GB Cep Telefonu (tavsiye edilen satış fiyatı: 11.499,00 TL) ikramiyesi kazanacaktır.
    Çekiliş 13.07.2021 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım-Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.
    Kazanan talihliler 16.07.2021 tarihinde Birgün Gazetesi’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır.
    Postada meydana gelen gecikmelerden Bitaksi Mobil Teknoloji A.Ş. sorumlu tutulamaz.
    Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.
    Asil talihlilerin 31.07.2021, yedek talihlilerin 15.08.2021 tarihine kadar kimlik fotokopileri ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr mail adresine başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini alamazlar.
    Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez.
    Bu kampanyaya Bitaksi Mobil Teknoloji A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamazlar, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
    KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.
    Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir