Çılgın Sayılsal Loto – Büyük ikramiye 107 Milyon TL – 8 Şubat 2021

6 Şubat 2021 Tarihinde Noter huzurunda ve tanınmış sunucu Alp Kırşan’ın sunumuyla gerçekleşen çekilişte büyük ikrami 107 Milyon TL idi ve büyük ikramiyeyi kazanan olmadığından dolayı ikrami bir sonraki çekiliş olan 08 Şubat 2021 Pazartesi tarihinde yapılacak olan çekilişe devretti.

6 Şubat 2021 Tarihli Çılgın Sayısal Loto Çekiliş Sonucu; 24 32 33 34 45 61 ve Joker 81

6 Bilen olmadı 5 Bilen 1 kişi oldu ve biletine tam 486.573,25 TL ikramiye isabet etti.

8 Şubat Pazartesi günü yapılacak olan Çekilişte Büyük ikramiye tam 107 Milyon TL

Çılgın Sayısal Loto Nasıl Oynanır ?

Sayısal Loto’nun adı artık Çılgın Sayısal Loto oldu. Çılgın Sayısal Loto’nun oyun kuralları şöyle:

Bir kolonda 90 numara bulunmaktadır. 90 numaradan 6 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

Sen Seç!

Sen seç, Online Çılgın Sayısal Loto’nun sizler için geliştirdiği bir seçenek. Kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 6 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyun, bir kuponda 6’dan fazla rakam seçilmesiyle oluşur. Oyuncular, altıdan fazla rakam seçerek seçilen rakamlarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler..

Çılgın Sayısal Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Hem dijitalde hem sokakta; sana en yakın yerdeyiz!

Haftada 3 gün kazanma şansın var! Çılgın Sayısal Loto haftada 3 gün: Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı; çekilen her bir rakam tekrar çekilişe dahil edilmeden çekilmektedir.

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 6, 5+1 (Joker), 5, 4, 3 veya 2 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 6 bilen Çılgın Sayısal Loto büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir