Çorumgaz Çekilişi 2021 – Çorumgaz Kombi Çekilişi

Çorumgaz Kombi Çekiliş Detayları;

Çorumgaz Kombi Çekilişi 31 Temmuz 2021 tarihine kadar devam ediyor. Çorumgaz Kombi Çekilişine katılmak için Çorum, Çankırı, Kastamonu, Karabük, Yozgat illerinde bulunan Çorum Elektrik ve Doğal Gaz firmasından doğal gaz aboneliği yaptırmak yeterli. Çorumgaz Kombi Çekilişi 9 Ağustos 2021 tarihinde noter huzurunda yapılacak. Çorumgaz Kombi Çekiliş sonucu 10 kişi Kombi kazanacak.

Kampanya tarihleri arasında  Çorum, Çankırı, Kastamonu, Karabük, Yozgat İlleri ve bu İllerin koordinasyonunda doğal gaz dağıtımı yaptığımız İlçe ve Beldelerde Çorum Elektrik ve Doğal Gaz Ticaret A.Ş’ye ait doğal gaz aboneliği yaptıran müşterilerin abone  (tesisat no, ad-soyad, adres, telefon) bilgileri üzerinden çekiliş hakkı verilecektir.

Katılım Koşulları

    Bu kampanya Milli Piyango İdaresinin 04.06.2021 tarihli ve E-24951361-255.01.02-4258 sayılı izni ile 10/06/2021 tarihinde saat:08:00’da başlayıp 31/07/2021 tarihinde saat:18:00’da sona erecektir.
    Kampanyada;  Çorum, Çankırı, Kastamonu, Karabük, Yozgat İlleri ve bu İllerin koordinasyonunda doğal gaz dağıtımı yaptığımız İlçe ve Beldelerde Çorum Elektrik ve Doğal Gaz Ticaret A.Ş’ye ait doğal gaz aboneliği yaptıran müşterilerin abone  (tesisat no, ad-soyad, adres, telefon) bilgileri üzerinden çekiliş hakkı verilecektir. (Kampanya katılımı her tesisat no için 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır).
    Katılım listesi; Çorum Elektrik ve Doğal Gaz Ticaret A.Ş tarafından tüm illerin kampanya katılım sırasına göre  birleştirilerek excel üzerinden tesisat numarası, ad-soyad, adres ve telefon ( tesisat numarası, ad –soyad bilgileri dışında diğer bilgiler eksik olsa bile kampanya katılım hakkı kazanır) bilgilerinden oluşacak ve çekilişten en az 2 iş günü önce notere teslim edilecektir.  
    Çekiliş; 9 Ağustos 2021 Saat 10.00’da Yeniyol Mahallesi Gazi 12.Sokak No:8 Çorum adresinde noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecektir.
    Çekiliş sonuçları; 11 Ağustos 2021 Sabah Gazetesinde ve www.corumgaz.com.tr adresinden ilan edilecektir. Çekilişten sonra asil ve yedek talihlilerin adreslerine aynı anda taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır.
    Asil talihlilerin son başvuru tarihi : 26 Ağustos 2021
    Yedek talihlilerin son başvuru tarihi : 10 Eylül 2021
    İkramiyelerin son teslim edilme/kullanma tarihleri : 27 Eylül 2021
    Kampanya katılımı her tesisat no için 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
    Kampanya Çorum Elektrik ve Doğal Gaz Ticaret A.Ş’ye ait yeni abonelere yöneliktir.
    Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik ya da bilinmiyor ise gazete yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.
    Bir kişi birden fazla ikramiye kazanmaz.
    Duyuru ve ilanlardaki kombi görselleri ile verilecek olan kombinin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir.
    Tesisat numarası, ad-soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmez.
    Çedaş ( Çorumgaz, Kargaz, Sürmeligaz) çalışanları, yöneticileri, ortakları ile 18 yaşından küçükler bu kampanyadan yararlanamaz.
    İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir