Emaar AVM iphone çekilişi

Emaar AVM iPhone Çekiliş Detayları

Emaar AVM Çekiliş Detayları


Emaar AVM iPhone Çekilişi için katılımlar 16 Nisan 2021 tarihine kadar devam ediyor. Emaar AVM Çekilişine katılmak için Emaar AVM içerisindeki mağazalardan aynı gün içinde 500 TL ve katlarında alışveriş yaptıktan sonra alışveriş faturasının/fişinin fotoğrafını Emaar mobil uygulamasından göndermek yeterli. 27 Nisan 2021 tarihinde yapılacak çekiliş sonucunda 10 kişi iPhone 12 cep telefonu kazanacak.

Kampanyaya katılmak için Emaar mobil app üzerinden kişilerin üye olmaları veya giriş yapmaları sonrasında fatura/fiş görüntülerini tüm bilgiler görülecek şekilde yüklemeleri gerekmektedir.
Mobil app içerisinde kayıt tamamlandıktan ve faturalar yüklendikten sonra aynı gün içerisinde yapılacak toplam 500 TL’lik alışveriş için kişilere bir çekiliş hakkı verilecektir.
Önemli: Çekiliş sonuçlanana kadar sms ile iletilmiş olan kodların saklanması gerekmektedir. Kodun bulunduğu sms’in silinmesi halinde kişinin katılımı geçersiz sayılacaktır. Çekiliş sonucunda katılımcının ödülü kazanması halinde sms kodunu ibraz etmesi gerekmektedir.

Katılım Koşulları

Kampanya aşağıdaki şart ve koşulları kapsar, katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları kabul etmiş sayılırlar.
Kampanya 01 Mart – 16 Nisan 2021 tarihleri arasınde gerçekleşecektir.
Kampanya süresince çekiliş ile 01 Mart – 16 Nisan 2021 tarihleri arasında yapılacak alışverişlerde, kazanan  10 talihliye toplamda 10 adet Iphone 12 verilecektir.
Kampanyaya dahil olan mağazalar hakkında bilgi için Kampanya Kayıt Masasına başvurulabilir veya https://www.emaarsquaremall.com web adresinden bilgi alınabilir.
Kampanyaya katılmak için Emaar mobil app üzerinden kişilerin üye olmaları veya giriş yapmaları sonrasında fatura/fiş görüntülerini tüm bilgiler görülecek şekilde yüklemeleri gerekmektedir.
Mobil app içerisinde kayıt tamamlandıktan ve faturalar yüklendikten sonra aynı gün içerisinde yapılacak toplam 500 TL’lik alışveriş için kişilere bir çekiliş hakkı verilecektir.
Katılımcılara yaptıkları her 500 TL’lik alışveriş için ayrı bir çekiliş hakkı verilecektir.
Katılımcıların faturaları onaylandıktan sonra sisteme kayıtlı cep telefonlarına,çekiliş hakkı sms kodu ile aynı gün içerisinde iletilecektir.
Çekiliş sonuçlanana kadar sms ile iletilmiş olan kodların saklanması gerekmektedir. Kodun bulunduğu sms’in silinmesi halinde kişinin katılımı geçersiz sayılacaktır. Çekiliş sonucunda katılımcının ödülü kazanması halinde sms kodunu ibraz etmesi gerekmektedir.
Aynı gün içerisinde toplam 500 TL’ye ulaşan alışverişler kampanya tarihleri boyunca uygulamaya yüklenebilir.
500 TL’lik alışveriş tutarına farklı mağazalardan yapılan harcamalarla ulaşılabilir.
Kampanyaya, ‘Kapsam Dışı Mağaza ve Ürünler’ kategorisinin dışındayer alan mağazalardan yapılmış olan alışverişlerin “geçerli alışveriş belgeleri” ile katılım sağlanabilir.
Kampanya katılımında geçerli olacak alışveriş belgeleri; fiş, fatura, e-arşiv vee-faturadır. Bu belgeler dışındaki yüklemeler kabul edilmeyecektir.
Her katılımcı yalnız kendi adına başvuru yapabilir. Başkalarının adına, başkalarının belgeleri ile yapılan katılımlar işleme alınmayacaktır.
Kapsam dışı mağazalar ve ürünler:Emaar içerisinde bulunan bankalardan/ atm’lerden ve otoparktan alınan makbuzlar, döviz bürosu işlemleri, tütün ve tütün mamülleri ile alkollü içecek alımları, şans ve talih oyunu harcamaları, ürün değişim fiş/faturaları, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika tutarları kampanyaya dahil değildir.
Kampanya farklı kampanyalarla birleştirilemez.
Katılımcılar, kampanya süresince kampanyaya katılan mağazalarda yaptıkları alışverişlerde alışverişlerde oluşabilecek ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü durumdan Emaar’ın sorumlu olmadığını bilerek ve bu hususu kabul ederek kampanyaya katıldıklarını peşinen kabul, beyan ve taahhüt ederler.
Kampanya tanıtımlarında kullanılan hediye görselleri temsilidir. Iphone’lar renk ve model olarak değişiklik gösterebilir.
Çekiliş sonunda iPhone kazanan talihliler değişim veya iade talebinde bulunmayacaklarını taahhüt ederler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir