Espark AVM Çekiliş – Mercedes Çekilişi 2021

Espark AVM Çekiliş Detayları Espark AVM Mercedes Çekilişi 11 Kasım 2021 tarihine kadar devam ediyor. Espark AVM Çekilişine katılmak için Es-park AVM içerisindeki mağazalardan aynı gün içinde toplamda 150 TL ve katlarında alışveriş yapmak yeterli. Espark AVM Cekilişi 20 Kasım 2021 tarihinde noter huzurunda yapilacak. Espark AVM Çekiliş Sonucu 1 kişi Mercedes A200 Sedan AMG otomobil kazanacak.

12.07.2021 (10.00)-11.11.2021 (22.00) tarihleri arasinda Eskişehir ilinde bulunan Espark AVM içindeki mağazalardan (Espark AVM içerisinde bulunan döviz bürosu
işlemleri, bankalardan/ATMlerden alinan makbuzlar, tütün ve tütün mamulleri ve alkollü içecek alımları, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri ve taahhütiü telefon alışverişleri, TL/dakika yüklemeleri, eczane-ilaç, Ziynet altın(tam, yarım, çeyrek, gram, külçe vb.) aliışverişleri, ürün değişim fiş/faturaları, gift kart/hediye çeki, puan ile yapilan alişverişler hariçtir) aynı gün içinde toplamda 250.-TL ve katları tutarında (her 250.-TLye 1 çekiliş hakki) alişveriş yaparak dilerse avm içindeki kampanya standına gelerek fiş/fatura/earşiv faturaları ibraz ederek kayit işleminin kampanya standindaki ilgili personel tarafindan yapılmasıni sağlayan veya dilerse www.esparkkampanya.com (ücretsiz) internet sitesine girip; ad-soyad-adres, gsm no ve e-mail bilgileri ile birlikte üye olduktan sonra alişveriş fişi-fatura-e-arşiv faturasının fotoğrafını (fiş/fatura/e-arşiv faturasının tamamının görünmesi ve fotoğrafin net olmasi gerekmektedir) yükleyen bireysel müşterilere sistem içinde kayit ve kontrolü yapılıip onaylandiktan sonra çekiliş hakki verilecektir. Çekiliş haklari bildirimi; hem avm içindeki kampanya standina gelerek kayıt yaptıranlara hem de www.esparkkampanya.com (ücretsiz) internet sitesine girip yükleyen tüketicilerin kayıtlı cep telefonuna kura numarası olarak sms ile yapilacaktır. Katilımcı ismi ile fatura üzerindeki isim ayni olmalidir. Farkli isimlerdeki faturalar ile işlem yapilamaz. Katılımlarda ad, soyad, GSM no, fiş/fatura/earşiv fatura no ve tarihi bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakki verilmeyecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir