Eti Çikolatalı Gofret Çekilişi

Eti Çikolatalı Gofret Çekilişi ; Eti Çikolatalı Gofret Çekilişi 31 Aralık 2021 tarihine kadar devam ediyor. Eti Çikolatalı Gofret Çekilişine katılmak için Eti Sütlü Çikolatalı Gofret satın aldıktan sonra paket içerisindeki şifreyi ad, soyad, il, adres, telefon, doğum tarihi bilgileriyle birlikte aşağıdaki linkten istediğiniz hediyeyi seçtikten sonra göndermek yeterli.

Eti Çekilişine Nasıl Katılabilirim?
Eti Çikolatalı Gofret paketlerinin içindeki şifreyi citirhediyeler.com adresindeki forma katılım bilgileriyle birlikte girip, çekilişine katılmak istediğiniz hediyeyi seçerek katılabilirsiniz. Şifreler sadece kampanyalı ürünlerde bulunuyor, paketin üzerinden kampanyayı kontrol etmeyi unutmayın.

Eti Çekilişi için Seçilen Hediyelerin Çekilişleri Ayrı Ayrı mı Yapılacak?
Evet. Aynı kampanya içinde yapılmasına rağmen, 5 çekiliş listesi oluşturulacak. Eti Çikolatalı Gofret şifreleri ile seçtiğiniz sadece seçtiğiniz hediyeyi kazanma şansınız olacak. Çekilişler farklı listelerden yapılıyor. Yani bir şifre ile sadece bunlardan birisine katılabilirsiniz.

Eti Çekilişinde Hediyeler Neler?

10 kişiye Samsung Q55” Q70T QLED 4K UHD Smart TV
10 kişiye Apple iPhone 12 64 GB
10 kişiye Xiaomi Mi Pro 2 – Scooter
10 kişiye Apple iPad 32GB Wifi
10 kişiye Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Robot Süpürge ve Paspas

Katılım Koşulları

• Bu kampanya Eti Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 12.07.2021 tarihli ve E-58259698-255.01.02-6049 sayılı izni ile 01.09.2021(Saat:00.01)-31.12.2021(Saat:23.59) tarihleri arasında düzenlenmektedir.

• Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki satış noktalarından promosyonlu Eti Sütlü Çikolatalı Gofret 37gr ürünü satın aldıklarında ürün içerisindeki şifreyi ad, soyad, il, adres, telefon, doğum tarihi bilgileriyle birlikte www.citirhediyeler.com (ücretsiz) internet sitesindeki çekilişine katılmak istediği ikramiyenin ilgili alanına girdiklerinde seçtiği ikramiye çekilişi için 1 çekiliş hakkı kazanacaklardır.

• Her çekiliş için katılımlarda şifre, ad, soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.

• Her çekiliş için katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır.

• Her şifre sadece 1 ikramiye çekilişinde kullanılabilir. Katılımlarda aynı şifreye ait mükerrer katılımlar elenerek, ilk gönderilen şifreli katılım kabul edilecektir.

• Çekilişler; 18.01.2022 tarihinde 10 adet Samsung Q55” Q70T QLED 4K UHD Smart TV ikramiyesi için saat 10:30’da, 10 adet Apple Iphone 12 64 Gb ikramiyesi için saat 11:00’da, 10 adet Xiaomi Mi Pro 2 Scooter ikramiyesi için saat 11:30’da, 10 adet Apple Ipad 32GB wifi ikramiyesi için saat 12:00’da ve 10 adet Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Robot Süpürge ve Paspas ikramiyesi için için saat 12:30’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişler sonucunda kazanan kişilere aşağıda adet, ürün ismi ve fiyat bilgisi sunulan ödüller verilecektir:

10 kişiye Samsung Q55” Q70T QLED 4K UHD Smart TV (birim piyasa fiyatı: 12.199,00 TL),

10 kişiye Apple iPhone 12 64 GB (birim piyasa fiyatı: 10.999,00 TL),

10 kişiye Xiaomi Mi Pro 2 – Scooter (birim piyasa fiyatı: 4.799,00 TL),

10 kişiye Apple iPad 32GB Wifi (birim piyasa fiyatı: 3.499,00 TL),

10 kişiye Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Robot Süpürge ve Paspas (birim piyasa fiyatı: 2.999,00 TL),

• Çekilişlerin sonuçları 21.01.2022 tarihinde Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Eti Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. sorumlu tutulamaz. Her çekiliş için katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Asil talihliler; 05.02.2022 tarihine kadar, yedek talihliler 20.02.2022 tarihine kadar kimlik fotokopileri, ikramiye kazandıkları şifreli ürün ambalajları ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr mail adresine başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini alamazlar.

• Her çekiliş için ikramiye tesliminde ikramiye kazanılan okunabilir şifreli ürün ambalajı ibrazı zorunludur. Şifreli ürün ambalajının okunabilir şekilde saklanması katılımcıların sorumluluğundadır.

• Paket üzerinde yer alan ödül görseli farklılık gösterebilir. Kullanıcı web sitesinde dilediği ödülü seçerek kampanyaya katılım sağlayabilir.

• Her çekiliş için bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

• Bu çekilişe Eti Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş., U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ilgili ajans çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Kazanılan hak devredilemez, nakde veya mala çevrilemez. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.

• Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

• Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Formunda yer alan tüm bilgilerin tarafıma aktarıldığını, formda yer alan tanımlar ile kanun hakkında bilgi sahibi olduğumu, kanundan doğan haklarımı ve bu hakları nasıl kullanacağımı anladığımı, ETİ’nin işleyeceği ve aktaracağı kişisel verilerimin neler olduğu ve işleme, saklama ve aktarma konusunda neler yapılacağı hususunda tarafıma detaylı bilgi verildiğini, tüm bu hususlarda kanunun tanımladığı şekilde aydınlatıldığımı beyanla, tarafıma tebliğ edilen Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Formunda belirtilen kişisel verilerimin, formda belirtilen şartlar dahilinde işlenmesi, saklanması, yurt içi ve yurt dışına aktarılması hususunda açık rıza ile onay veriyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir